Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

HALA SPORTOWA W SIENIAWIE

GMINNA OLIMPIADA TENISA STOŁOWEGO

Gminna Olimpiada Tenisa Stołowego odbyła się 15 marca 2014 roku. Głównym organizatorem
był Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie – Hala Sportowa w Sieniawie. Zawody przeprowadzone były w grach indywidualnych wg przepisów Polskiego Związku Tenisa Stołowego systemem pucharowym.

Na salę sportową w Sieniawie zawitało wielu uczestników z różnych części naszej Gminy. Współzawodnictwo rozgrywane było w sześciu grupach wiekowy dla dziewcząt i chłopców oraz kobiet i mężczyzn:

- do 13 lat (ur. w 2001r. i młodsi)

- od 14 – 16 lat (ur. w 1998 – 2000)

- od 17 – 19 lat (ur. w 1995 – 1997)

- od 20 – 44 lat (ur. w 1970 – 1994)

- od 45 lat i powyżej (ur. w roku 1969 i starsi)

- osoby niepełnosprawne bez względu na wiek

W kategorii wiekowej do lat 13 wzięło udział łącznie 13 zawodników i zawodniczek, w kategorii dziewcząt zwyciężyła Wiktoria Józefowicz, natomiast II miejsce zdobyła Martyna Jakubowicz
(obie Klimkówka), wśród chłopców na podium z i miejscem uplasował się Krzysztof Penar, II miejsce Aleksander Puchalski (obaj Klimkówka).

W kategorii wiekowej 14 – 16 lat dopisała frekwencja 25 zawodników stoczyło wiele zaciętych pojedynków, w których I miejsce wśród chłopców zajął Maciej Litwin, Kasperkowicz Maciej zajął
II miejsce (obaj Klimkówka). Wśród dziewcząt triumfowała Weronika Rajchel z Klimkówki, a na drugim stopniu podium znalazła się Magdalena Tomkiewicz z Puław.

W kategorii wiekowej 17 – 19 lat mężczyzn zwyciężył Mariusz Chudziński z Klimkówka, a II miejsce zajął Maciej Tomkiewicz reprezentant Puław.

W kategorii wiekowej 20 – 44 lat Paulina Bolanowska z Posady Górnej zajęła I miejsce, natomiast wśród mężczyzn Łukasz Wilusz z Klimkówki, II miejsce Andrzej Jarosz z Sieniawy.

W kategorii wiekowej powyżej 45 lat pań niestety zabrakło, I miejsce wśród mężczyzn zajął
Piotr Fałatowicz z Rymanowa.

W kategorii Niepełnosprawni I miejsce zajął Sebastian Bieleń, natomiast II miejsce zajął Sławomir Pelczar.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary, medale i dyplomy, zawodnicy na II i III miejscu medale
oraz dyplomy.

Wszyscy wyżej wymienieni zawodnicy reprezentować będą naszą Gminę w Powiatowej Olimpiadzie Tenisa Stołowego, która odbędzie się 22 marca 2014 roku na Hali Sportowej w Sieniawie od godziny 9 na którą serdecznie zapraszamy.

Wszystkim naszym reprezentantom życzymy powodzenia, dużych emocji, a przede wszystkim dobrej zabawy.

Serdeczne podziękowania za pomoc przy organizacji Turnieju kierujemy w stronę pani Małgorzaty Jakubowicz, pana Jacka Penara i pana Michała Nycza.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Bartosz Biel

Paweł Kuliga

 

 

 

 

 
 
 
Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel. +48 013 43-55-067 | mail: gok@rymanow.pl