Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

HALA SPORTOWA W SIENIAWIE

MAJÓWKA Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Nareszcie udało się !!!

 

31 maja wszystko gotowe, wszystko przygotowane do imprezy ale niestety pogoda wszystkich zawiodła. Nas, współorganizatorów, a przede wszystkim dzieci. Co się odwlecze to nie uciecze. Majówka z okazji Dnia Dziecka organizowana przez animatorów Hali Sportowej w Sieniawie,  Dyrekcję, nauczycieli i Radę Rodziców przy ZSP w Sieniawie oraz OSP w Sieniawie rozpoczęła się w czwartek tj. 05.06.2014r. o godzinie 10. Tym razem pogoda wręcz nas rozpieściła, słońce jak i humory wszystkim dopisywały. Ale zacznijmy od początku. Rodzice uczniów ZSP w Sieniawie przygotowali dla wszystkich uczestników Majówki: zapiekanki, popcorn, frytki, watę cukrową oraz dla ochłody napoje i lody. Wspaniałą atrakcją była dmuchana zjeżdżalnia, trampolina oraz malowanie twarzy. Dla dzieci przygotowane były konkurencje sportowe podczas, których nie obyło się bez emocji i śmiechu. Rywalizowali chłopcy i dziewczyny oraz nauczyciele. Kilka konkurencji sportowych, które robiliśmy to: rzut selerem do celu, przeciąganie liny, tor przeszkód pokonywany w strażackich gumiakach i wiele innych. W międzyczasie dzieci miały możliwość skorzystać z zabaw bańkami mydlanymi. Animator Paweł dwoił się i troił wymyślając najróżniejsze zwierzęta, postacie wykonywane z balonów. Wielką niespodziankę sprawili strażacy z OSP w Sieniawie, którzy oprócz pokazu umiejętności strażackich przygotowali pianę, w której dzieci mogły się wyszaleć do woli.

 

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację Majówki z okazji Dnia Dziecka i zapraszamy za rok.

Czytaj więcej...

BEZPIECZEŃSTWO RUCHU DROGOWEGO DLA NAJMŁODSZYCH

W Hali Sportowej w Sieniawie 31.05.2014r. odbyły się zajęcia prowadzone przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego. Uczestniczyły w nich dzieci ze szkół podstawowych w Sieniawie, Głębokiem oraz Milczy. Inscenizacja przygotowana przez WORD miała za zadanie uczyć i bawić, a przede wszystkim wpoić dzieciom zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego. Podczas inscenizacji dzieci chętnie zgłaszały się do konkursów. Wszyscy uczestnicy obdarowani zostali odblaskowymi naklejkami. Natomiast zastępca burmistrza Gminy Rymanów Jan Materniak obdarował wszystkie dzieci cukierkami.

Czytaj więcej...

ZAJĘCIA EDUKACYJNE

Relacja z zejęć edukacyjnych ,,Bezpieczeństwo najmłodzszych uczestników ruchu drogowego''

Czytaj więcej...

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel. +48 013 43-55-067 | mail: gok@rymanow.pl