Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

013.jpg

 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Spotkanie wigilijne

Wszystkich zebranych – seniorów i zaproszonych gości – powitała przewodnicząca Klubu Lidia Sołtysik. Głos zabrał również obecny na sali tego wieczoru Wojciech Farbaniec – Burmistrz Gminy Rymanów, który złożył wszystkim życzenia świąteczne. Nie zabrakło także życzeń od Przewodniczącego Rady Miejskiej w Rymanowie Andrzeja Pitrusa. A ponieważ było to spotkanie wigilijne, to jak tradycja nakazuje nadszedł również czas na łamanie opłatkiem i życzenia, które składali sobie wzajemnie seniorzy. Boże Narodzenie to też kolędy. Na scenie wystąpiła Kapela Ludowa „Rymanowianie”, która zaprosiła zgromadzonych do wspólnego śpiewania. Niewątpliwie atrakcją wieczoru byłą wizyta św. Mikołaja, który wręczył zebranym słodkie upominki. Spotkanie zakończyło się wspólną degustacją dań wigilijnych.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.