Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

002.jpg

 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Majówka w Klubie Seniora

Wszystkich przybyłych powitała pani Lidia Sołtysik – przewodnicząca Klubu, która w imieniu swoim i prowadzącej dalszą część spotkania pani Danuty Supeł zaprosiła do obejrzenia przygotowanego specjalnie na tą okazję programu artystycznego. Nie mogło w nim oczywiście zabraknąć wierszy o matce, które recytowały panie Maria Przybylska, Zofia Pelczarska, Danuta Supeł i pan Michał Chentosz. Spotkanie ubarwił też swoim pięknym głosem pan Jan Łabuda, który zaśpiewał pieśni „Serce matki” i „Mamo dla ciebie jestem”. W trakcie spotkania złożono również życzenia wszystkim majowym solenizantom, a nasze seniorki o imieniu Zofia otrzymały bukieciki konwalii. Dla dopełnienia całości państwo Lidia Sołtysik i Zbigniew Urbanik dedykowali solenizantom wykonaną przez siebie piosenkę. Część artystyczną zakończyła pani Zdzisława Golińska, która zachęcając wszystkich do wspólnej zabawy zaśpiewała piosenkę zatytułowaną „Bo dzisiaj jest zabawa”. Głos zabrał również pan Grzegorz Wołczański – zastępca Burmistrza Gminy Rymanów, który pogratulował seniorom udanych prezentacji i ze swej strony złożył życzenia wszystkim majowym solenizantom. Dalsza część wieczoru upłynęła seniorom na rozmowach i wspólnej zabawie.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.