Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

014.jpg

 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Aktywnie włączamy się w życie kulturalne naszej gminy

 Nie zabrakło też chwili z piosenką – dla wszystkich zebranych zaśpiewał bowiem Jan Łabuda. Impreza odbyła się 9 marca 2019 r. w Kinie „Sokół” w Rymanowie. Prezentacje przygotowane przez naszych artystów zostały przyjęte niezwykle ciepło i nagrodzone gromkimi brawami. Grupa seniorów wystąpiła także 16 marca 2019 r. w Amfiteatrze nad Czarnym Potokiem w Rymanowie-Zdroju na VII Podkarpackich Imieninach Krystyn. Skecz „Randka w ciemno” w wykonaniu pięcioosobowej  grupy seniorów oraz prezentacje wokalne duetu Katarzyna Rosenbajger i Jan Łabuda zdobyły wielkie uznanie w oczach uczestniczącej w imprezie dużej grupy publiczności.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.