Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

013.jpg

 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Dzień Seniora 2018

Zebranych powitała Lidia Sołtysik – przewodnicząca Klubu Seniora, która zaprosiła wszystkich na przygotowany specjalnie na tą okazję przez seniorów program artystyczny. Dalszą część spotkania poprowadziła Danuta Supeł, której przypadła w udziale rola konferansjera. Uczestnicy spotkania mieli okazję wysłuchać wierszy w recytowanych przez Zofię Pelczarską, Annę Molitorys, Marię Przybylską, Marię Ziemiańską, Jana Boczara i Michała Chentosza. Wiązankę piosenek wykonała dziesięcioosobowa grupa wokalna naszych seniorów, w duecie zaśpiewali także Jan Łabuda i Katarzyna Rosenbajger. Nie zabrakło również popisów tanecznych w wykonaniu grupy uczestniczącej na co dzień w zajęciach gimnastycznych. Było też i coś na wesoło – skecz „U lekarza” zaprezentowali: Teresa Dziamałek, Maria Przybylska, Anna Molitorys, Michał Chentosz, Sylwester Pilawski, Józef Pelczar i Jan Boczar.

Na zakończenie części oficjalnej głos zabrali zaproszeni goście Krystyna Przybyła-Ostap i Jan Materniak, którzy podziękowali za zaproszenie i złożyli wszystkim seniorom życzenia nieustającego zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.