Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Informacja dla widzów Kina "Sokół" w Rymanowie

Drodzy widzowie! Przeczytajcie - to ważne!

Ze względu na obostrzenia związane z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 wszystkich chętnych do udziału w seansach filmowych w naszym kinie prosimy o zapoznanie się z przygotowanymi dla Was informacjami, które znajdziecie tutaj.

Kino "Sokół" zaprasza!

Kino "Sokół" wznawia swoją działalność

Od marca 2021 r. Kino "Sokół" w Rymanowie wznawia swoją działalność. Na początek przygotowaliśmy dla Państwa film pt. "Czyściec" w reżyserii Michała Kondrata. To poruszająca opowieść o duszach żyjących w ciałach oraz tych, które opuściły już ziemski świat. Na seanse zapraszamy 4 III (czwartek) o godz. 18:00, 5 III (piątek) o godz. 19:00 oraz 7 III (niedziela) o godz. 17:30. Widzowie uczestniczący w seansie filmowym zobowiązani są do zakrywania nosa i ust maseczką przez cały okres przebywania w budynku kina oraz dezynfekcji rąk przy wejściu do obiektu.

Zaproszenie na seans filmowy

Seans filmowy dla dzieci

Kino "Sokół" w Rymanowie zaprasza najmłodszych kinomanów na film pt. "O czym marzą zwierzęta". Seanse odbędą się 5 III (piątek) o godz. 17:00 i 7 III (niedziela) o godz. 15:00.

Informacja o repertuarze

Kino "Sokół" wznawia swoją działalność!

Więcej informacji w krótce.

 

 

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.