Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

005.jpg

 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Koncert Kolęd i Pastorałek 2020

W programie wystąpili laureaci organizowanego przez rymanowski GOK w grudniu 2019 r. Konkursu Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda” – dzieci i młodzież z terenu gminy Rymanów. W wykonaniu młodych artystów zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać zarówno tradycyjnych kolęd, jak również współczesnych utworów poświęconych Bożemu Narodzeniu. Nie zabrakło także wesołych pastorałek. Na zakończenie spotkania panowie Andrzej Pitrus – Przewodniczący Rady Miejskiej w Rymanowie oraz Wojciech Farbaniec – Burmistrz Gminy Rymanów wręczyli dzieciom i młodzieży – laureatom eliminacji gminnych - nagrody w konkursach plastycznych „Moje Boże Narodzenie” i Międzynarodowym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych. Dyplomy i upominki odebrali także uczniowie nagrodzeni w Konkursie Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda”.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z tego wydarzenia.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.