Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Parada Palm Wielkanocnych 2019

Impreza rozpoczęła się przemarszem spod budynku Domu Ludowego we Wróbliku Królewskim do tamtejszego kościoła parafialnego barwnego korowodu z palmami. Tam odprawiona została uroczysta Msza św. połączona z poświęceniem palm. Następnie uczestnicy spotkania udali się do sali Domu Ludowego we Wróbliku Królewskim, gdzie mieli okazję obejrzeć przygotowany specjalnie na tą uroczystość program artystyczny. Wystąpili w nim Chór „Koloryt” z Rymanowa oraz dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej we Wróbliku Szlacheckim. Na zakończenie spotkania Pan Andrzej Pitrus – Przewodniczący Rady Miejskiej w Rymanowie złożył wszystkim zebranym w imieniu swoim i władz gminy życzenia świąteczne. Rozdane zostały także nagrody w konkursie na palmę i pisankę wielkanocną. Spotkanie zakończyła  degustacja potraw wielkanocnych, które przygotowały panie z Kół Gospodyń we Wróblikach Królewskim i Szlacheckim.

 

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.