Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Dzień Kobiet 2019

W zaprezentowanym programie znalazły się układy taneczne – tango w wykonaniu członków Klubu Seniora oraz prezentacja disco przygotowana przez samorządowców, piosenki zaśpiewali ks. Krzysztof Mierzejewski, Magdalena Rygiel, Jan Łabuda solo i w duecie z Katarzyną Rosenbajger oraz Wojciech Farbaniec, w skeczach natomiast wystąpili Maria Przybylska, Józef Pelczar, Grzegorz Wołczański, Paweł Rajchel, Andrzej Pitrus, Jan Zając, Teresa Dziamałek, Zofia Wołosiak, Urszula Donica i Halina Reptak. Krótką prelekcję o roli kobiety w społeczeństwie na przestrzeni wieków przedstawił Krzysztof Buczek. Miłym muzycznym akcentem był krótki koncert w wykonaniu Zespołu „Cool Band”. Koncert we wspaniałym stylu poprowadziła Grażyna Skolarczyk. Na zakończenie spotkania życzenia wszystkim paniom złożył Wojciech Farbaniec – Burmistrz Gminy Rymanów. Do życzeń dołączył się również Jan Pelczar – Starosta Powiatu Krośnieńskiego, który ufundował dla wszystkich zebranych słodki poczęstunek. Wzorem lat ubiegłych nie zabrakło także i kwiatów, którymi obdarowali wszystkie zebrane w Domu Sokoła panie rymanowscy samorządowcy.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.