Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Koncert Noworoczny w stylu wiedeńskim - edycja 2019

W trakcie spotkania ze sceny rozbrzmiewały słynne walce, polki i marsze autorstwa rodziny Straussów. W programie nie zabrakło także muzyki stworzonej przez innych kompozytorów. A wszystko to w perfekcyjnym wykonaniu Lwowskiej Orkiestry Symfonicznej pod batutą Jurija Bervetskiego. Jednak nie był to tylko koncert instrumentalny. Zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać znakomitych partii wokalnych. Na scenie wystąpiły bowiem solistki Salomija Pryjmak i Dominika Farbaniec, które obok arii operetkowych i musicalowych zaśpiewały również kolędy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.