Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

V Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych "Roztańczona Barbórka"

Po pięknych prezentacjach Jury w składzie: Przewodniczący Adam Kuliga, Sebastian Szul, Alina Pulnar oraz Marta Suwała udało się na narady. W tym roku postanowiliśmy, że każda w 3 kategorii bierze udział w konkursie i ma możliwość uzyskania najwyższego miejsca.

 

Wyniki 3 kategorii:

 

.Kategoria I

 

I miejsce – Zespół TAMITU MINI z Brzozowskiego Domu Kultury

  I miejsce – Zespół KLEKS IV z Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

 II miejsce – Zespół MINI ŻABKI z Bieszczadzkiego Domu Kultury w Lesku

 II miejsce – Zespół ROZTAŃCZENI IV z Gminnego Ośrodka Kultury w Besku

III miejsce – Zespół Mażoretkowy VIVID OSP Jaćmierz

III miejsce – Tancerki z Komborni z Gminnego Ośrodka Kultury i Wypoczynku w Haczowie

Wyróżnienie – Zespół Mażoretkowy MINI VIVID OSP Jaćmierz

Wyróżnienie – Grupa SMILE II z GOK – Hala Sportowa w Sieniawie

Wyróżnienie – Zespół ROZTAŃCZENI III z Gminnego Ośrodka Kultury w Besku

 

Kategoria II

 

  I miejsce – Zespół Mażoretkowy VIVID OSP Jaćmierz

  I miejsce – Zespół KLEKS I z Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

 II miejsce – Zespół TAMITU z Brzozowskiego Domu Kultury

 II miejsce – Zespół ROZTAŃCZONA PACZKA z Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu

III miejsce – Zespół Taneczny DAY STARS z Gminnego Ośrodka Kultury w Chorkówce

III miejsce – Mażoretki IMPULS Juniorki z Gminnego Ośrodka Kultury w Sanoku

Wyróżnienie – Zespół SLASH z Osiedlowego Domu Kultury „Gagatek” w Sanoku

Wyróżnienie – Mażoretki SUNSHINE Junior z Gminnego Ośrodka Kultury w Besku

Wyróżnienie – Zespół BIESZCZADZKIE ŻABKI z Bieszczadzkiego Domu Kultury w Lesku

 

Kategoria III

 

  I miejsce – Zespół SZASSE z Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu

 II miejsce – Mażoretki SUNSHINE z Gminnego Ośrodka Kultury w Besku

 II miejsce – Zespół FOKS z Bieszczadzkiego Domu Kultury w Lesku

III miejsce – Zespół CANTABILE z Brzozowskiego Domu Kultury

III miejsce – Mażoretki IMPULS Seniorki z Gminnego Ośrodka Kultury w Sanoku

 

Wszystkie zespoły w trzech kategoriach wiekowych otrzymały dyplomy, paczkę słodkich upominków, a grupy które wygrały otrzymały puchary z rąk pana wice Burmistrza Jana Materniaka, pani Danuty Litarowicz Dyrektor GOK – u w Rymanowie oraz radnego Andrzeja Pitrusa.

Zostały także wybrane wyróżnienia, za które też otrzymali puchary.

Ponadto wszyscy instruktorzy, za włożoną pracę w przygotowanie zespołów do Przeglądu Tanecznego otrzymali pamiątkowe podziękowania oraz drobne upominki.

Przegląd został zorganizowany przez pracowników Hali Sportowej w Sieniawie .
Do zobaczenia za rok !!!!!!!!!!

 

Ze sportowym pozdrowieniem pracownicy Hali Sportowej w Sieniawie

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.