Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Narodowe Święto Niepodległości 2018

uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny, odsłonięcie i poświęcenie pomnika ufundowanego przez mieszkańców miasta i gminy Rymanów w 100. rocznicę odzyskania niepodległości połączone z uroczystą odprawą i zmianą warty oraz złożeniem kwiatóa, a także złożenie ślubowania przez uczniów pierwszych klas wojskowych rymanowskiego Liceum Ogólnokształcącego. Mieszkańcy oraz goście przebywający w naszej gminie mieli również okazję obejrzeć przedstawienie zatytułowane "Sen o Niepodległej" przygotowane przez nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Publicznych w Rymanowie. Wszystkich serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.