Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

XII Powiatowy Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej

Recytacje oceniała komisja konkursowa, w której zasiadały Panie: Irena Nowotarska, Monika Rygiel i Jolanta Feszczuk. Do etapu powiatowego Jury nominowało – zgodnie z założeniami regulaminu -  po 3 osoby ze szkół podstawowych i gimnazjów.  Przesłuchania etapu powiatowego odbędą się w Zespole Szkół w Iwoniczu. Gminę Rymanów reprezentować będą:

- uczniowie szkół podstawowych: Aleksandra Hanus i Izabela Siręga z ZSP w Posadzie Górnej i Patrycja Winnicka z SP w Sieniawie.

- uczniowie gimnazjów i klas VII : Martyna Jasina z ZSP w Posadzie Górnej, Mateusz Żytka z SP we Wróbliku Szlacheckim i Maciej Pitrus z SP w Króliku Polskim.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.