Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Popołudnie z latawcem na Przymiarkach

Uczestnicy imprezy oprócz udziału w konkursie głównym na puszczanie latawców, mogli korzystać z kącika kreatywnego, w którym dzieci miały możliwość zdobienia swoich latawców. Był także kącik obserwacyjny, gdzie dzięki uprzejmości ks. proboszcza Wiesława Słotwińskiego z Królika Polskiego można było podziwiać przez lornetę lotniskową wspaniałą panoramę okolicy roztaczającą się z Przymiarek.

Oprócz zdobienia i puszczania latawców, dzieci oraz dorośli mogli także robić bańki mydlane, a także startować w zabawach sprawnościowych. Wszyscy, którzy uczestniczyli w grach otrzymali nagrody. Później przystąpiono do rozstrzygnięcia konkursu głównego na puszczanie latawców. Jury w składzie: Jan Materniak, Artur Wiernasz i Paweł Kuliga, przyznało pięć nagród głównych, ufundowanych przez: Hutę Szkła Artystycznego „Sabina” z Rymanowa, Hotel „Dwór Ostoia” z Klimkówki, Biuro Turystyczne „Omnibus” z Iwonicza Zdroju, Urząd Gminy w Rymanowie, Pizzerię „Soprano” z Posady Górnej oraz Gminny Ośrodek Kultury z Rymanowa. Została przyznana również nagroda dla najmłodszego uczestnika imprezy ufundowana przez Marzenę i Tomasza Struków z Przymiarek.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania: panom Tomaszowi Dziubaszewskiemu i Adamowi Nyczowi za pomoc przy realizacji imprezy, panu Ryszardowi Krukarowi za udostępnienie działki, na której spotkanie było realizowane oraz straży z UOSP Rymanów Zdrój i OSP Bałucianka za przygotowanie ciepłych przekąsek i napojów chłodzących.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą wspólną zabawę i zapraszamy ponownie za rok.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.