Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Festyn Promocyjny "To Już Lato" 2017

W przygotowanym programie znalazły się liczne choreografie i piosenki w wykonaniu dzieci i młodzieży z grup tanecznych i sekcji wokalnej pracujących przy Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie oraz koncerty rymanowskiego Chóru "Koloryt" i Kapeli Ludowej "Rymanowianie". W trakcie imprezy zgromadzona publiczność mogła również uczestniczyć w koncercie zespołu wokalno-instrumentalnego "Przystań", który tworzą młodzież, wychowawcy i wolontariusze rymanowskiego koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Prezentacjom artystycznym w parku zdrojowym towarzyszyły stoiska z lokalnymi smakołykami, które przygotowały panie z Kół Gospodyń Wiejskich w Sieniawie i Bałuciance. Nie zabrakło również stoisk z rękodziełem artystycznym.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.