Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Koncert Kolęd i Pastorałek

Laureaci Konkursu Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda":

 

Grupa „A” – dzieci przedszkolne

  I miejsce – Julia Deptuch - Przedszkole Sióstr Miłosierdzia w Rymanowie Zdroju   

 II miejsce – Maja Penar - Przedszkole Sióstr Miłosierdzia w Rymanowie Zdroju

III miejsce – Maja Uliasz - Punkt Przedszkolny w Klimkówce

Wyróżnienie – Julia Walus - Przedszkole Sióstr Miłosierdzia w Rymanowie Zdroju

Wyróżnienie – Eryk Szczęsny - Zespół Szkół Publicznych w  Sieniawie

 

Grupa „B” – dzieci z klas I – III

   I miejsce – Alicja Kubas - Zespół Szkół Publicznych w Klimkówce 

   I miejsce – Gracjan Tworek - Zespół Szkół Publicznych w Posadzie Górnej     

  II miejsce– Julia Machnik - Szkoła Podstawowa Fundacji ELEMENTARZ w Głębokiem         

 III miejsce – Amelia Malinowska - Zespół Szkół Publicznych w Posadzie Górnej

III miejsce – Wiktoria Urbanik - Zespół Szkół Publicznych w  Posadzie Górnej

Wyróżnienie - Paulina Bar - Zespół Szkół Publicznych w Króliku Polskim
Wyróżnienie - Kamila Jaślar - Zespół Szkół Publicznych w Sieniawie

 

Grupa "C" - uczniowie klas IV - VI

I miejsce - Iwona Frankowicz - Zespół Szkół Publicznych w Króliku Polskim

II miejsce - Magdalena Rygiel - Zespół Szkół Publicznych w Klimkówce

II miejsce - Sebastian Litarowicz - Zespół Szkół Publicznych w Rymanowie

III miejsce - Angelika Gacek - Zespół Szkół Publicznych w Posadzie Górnej

III miejsce - Oliwia Kilar - Zespół Szkół Publicznych w Klimkówce

Wyróznienie - Emilia Pruś - Zespół Szkół Publicznych w Rymanowie

 

Grupa "D" - młodzież z klas gimnazjalnych

I miejsce - Maria Jarosz - Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie

II miejsce - Julia Szuba - Zespół Szkół w Besku

III miejsce - Milena Wacławska - Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie

Wyróznienie - Natalia Ozimina - Zespół Szkół Publicznych w Króliku Polskim

 

Grupa "E" - szkoły ponadgimnazjalne

Wyróżnienie specjalne - Aleksandra Stawarz - Klub 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie

 

 

 

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.