Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Festyn Promocyjny "To Już Lato" 2016

W tym roku, w niedzielę 26 czerwca, w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie Zdroju swoje umiejętności przedstawiły zespoły działające przy GOK. Prezentacje na plenerowej scenie rozpoczął koncert Rymanowskiej Orkiestry Dętej. Następnie wystąpiły na zmianę : zespoły taneczne ( zespół tańca nowoczesnego, hip-hop, grupy baletowe) oraz soliści i solistki z sekcji wokalnej działającej przy GOK. Niedzielne popołudnie zakończył koncert  Chóru „Koloryt”. Odbywającym się na scenie prezentacjom towarzyszyła degustacja potraw regionalnych, na którą zaprosiły Kola Gospodyń Wiejskich z naszej gminy.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.