Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Koncert Wielkanocny 2016

W trakcie spotkania licznie zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać pieśni wielkopostnych i wielkanocnych w wykonaniu zespołów chóralnych. W rymanowskiej świątyni wystąpiły: Schola Kapucyńska z Krosna, Jaśliski Chór Kameralny oraz Chór "Koloryt" z Rymanowa. Każdy z zespołów zaprezentował program, na który złożyły się pieśni nawiązujące w swej wymowie do okresu wielkiego postu i Wielkanocy. Dopełnieniem całości koncertu było wspólne wykonanie przez wszystkie zespoły popularnej pieśni wielkanocnej zatytułowanej "Zwycięzca śmierci". Na zakończenie wszystkim chórom biorącym udział w koncercie słowa podziękowania złozyli Przewodnicząca Rady Miejskiej w Rymanowa Krystyna Przybyła-Ostap, zastępca Burmistrza Jan Materniak, ksiądz proboszcz Mieczysław Szostak oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Danuta Litarowicz.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.