Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Dni Rymanowa 2014

Właśnie w ramach obchodów tegorocznego święta Gminny Ośrodek Kultury zorganizował dwudniowy cykl imprez w sobotę i niedzielę 9 i 10 sierpnia. W tych dniach Park im. Anny i Stanisława Potockich tętnił życiem. Koncerty poprzedzały zabawy oraz przedstawienia dla dzieci – w wykonaniu między innymi  Teatru „Maska” z Krakowa.

Ponadto w sobotę wystąpiły zespoły „Manchester” i „Loka”. Po koncertach przyszedł czas na dyskotekę pod gwiazdami, która trwała do późnych godzin nocnych. Grał DJ Dusiek.

W niedzielę przeboje z lat 60-tych wykonał zespół „Chrząszcze”, następnie wystąpiła Anna Mikoś – krośnianka, która przez pewien czas współpracowała z zespołem ‘Brathanki”. Gwiazdą wieczoru w tym roku była Alicja Majewska. Towarzyszył jej, od lat z nią współpracujący muzyk i kompozytor – Włodzimierz Korcz, a także zaprzyjaźniony  chór ze Strzyżowa. Artystka wykonała wiele znanych i lubianych przebojów. Niedzielny wieczór dopełniła zabawa taneczna w towarzystwie zespołu „Są Gorsi”.

Jednak prezentacje na plenerowej scenie to nie wszystkie sobotnio-niedzielne atrakcje. Park wypełniony był punktami gastronomicznymi, były też stoiska z zabawkami, balonikami itp. Dzieci miały możliwość pomalowania sobie buzi, a „Nasz Rymanów” umożliwił wszystkim chętnym wybicie pamiątkowej monety. No i najważniejsze dla najmłodszych – wesołe miasteczko z licznymi atrakcjami. Były m. in.  karuzele, samochodziki, strzelnica.

Reasumując – myślę, że w ciągu tych dwóch dni każdy, niezależnie od wieku – znalazł coś dla siebie i miło spędził czas. Zapraszam do obejrzenia zdjęć dokumentujących to wydarzenie.

 


Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.