Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Dzień Kobiet 2020

Koncert "Z najlepszymi życzeniami" - zaprosili nas samorządowcy

W sobotę 7 marca 2020 r. Burmistrz Gminy Rymanów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zaprosili mieszkanki gminy Rymanów na koncert z okazji Dnia Kobiet. W programie zatytułowanym „Z najlepszymi życzeniami” wystąpili na scenie Domu Sokoła rymanowscy samorządowcy.

Czytaj więcej...

Dzień babci i dziadka 2020

Spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka

30 stycznia 2020 r. w Sali widowiskowej Domu Sokoła w Rymanowie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z kół i sekcji zainteresowań działających w naszym Ośrodku zaprosiły swoich najbliższych na program przygotowany specjalnie dla nich. W programie znalazły się układy taneczne w wykonaniu grup mażoretkowych i baletowych oraz piosenki śpiewane przez dzieci i młodzież z sekcji wokalnej. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.

Czytaj więcej...

Akcja "Zima" 2020

Wspólnie spędziliśmy zimowe ferie

Corocznie podczas ferii zimowych nasz Ośrodek Kultury zaprasza dzieci do udziału w zajęciach. W tym roku wśród propozycji znalazły się zajęcia z wykorzystaniem róznych form plastycznych, turnieje gier i zabaw oraz spotkania edukacyjne, których tematem była ornitologia. Chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało. Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspólne spędzony czas i zapraszamy ponownie podczas wakacji.

Czytaj więcej...

"Radość wspólnego kolędowania" 2020

Koła Gospodyń Wiejskich wspólnie zaśpiewały kolędy

Boże Narodzenie to czas spotkań z bliskimi, ale również czas kolęd i kolędowania. Dzięki tym pięknym utworom tworzymy jeszcze bardziej świąteczny klimat, a wspólne kolędowanie sprawia, że gości wśród nas  wiele radości.

Czytaj więcej...

Koncert Kolęd i Pastorałek 2020

Koncert Kolęd i Pastorałek w rymanowskim Domu Sokoła.

Okres Bożego Narodzenie to czas, kiedy tradycyjnie śpiewamy kolędy. Wychodząc naprzeciw tej tradycji Dom Kultury w Rymanowie zaprosił mieszkańców, gości i kuracjuszy na Koncert Kolęd i Pastorałek. Spotkanie odbyło się 6 stycznia 2020 r. w sali Kina „Sokół” w Rymanowie.

Czytaj więcej...

Konkurs Kolęd i Pastorałek

Konkurs Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda"

Grudzień to czas, w którym wszyscy przygotowujemy się do świąt Bożego Narodzenia. A jak Boże Narodzenie, to i kolędy. Zaprosiliśmy więc po raz kolejny dzieci i młodzież z terenu gminy Rymanów do udziału w Konkursie Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda”.

Czytaj więcej...

Jarmark Bożonarodzeniowy 2019

Jarmark Bożonarodzeniowy w Rymanowie-Zdroju

15 grudnia 2019 r. Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zorganizował Jarmark Bożonarodzeniowy. Impreza przygotowana została w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie-Zdroju.

Czytaj więcej...

rzedstawi"Jezioro łabędzie"

"Jezioro łabędzie" - wrażenie pozostaną na długo

8 grudnia 2019 r. Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zaprosił mieszkańców, kuracjuszy i turystów przebywających w naszej gminie do sali miejscowego Domu Sokoła na przedstawienie baletowe "Jezioro łabędzie". Artyści Teatru Wielkiego w Poznaniu przenieśli widzów w bajkową scenerię opowieści o miłości autorstwa Puotra Czajkowskiego. Zgromadzona publiczność bawiła się znakomicie, często nagradzając wykonawców gromkimi brawami.

Czytaj więcej...

VI Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych "Roztańczona Barbórka"

"Roztańczona Barbórka" 2019

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie – Hala Sportowa w Sieniawie już po raz szósty był organizatorem Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych „Roztańczona Barbórka”. Impreza odbyła się 3 grudnia 2019 r. Zapraszamy Państwa do obejrzenia dokumentacji fotograficznej z tego wydarzenia

Czytaj więcej...

Literatura i dzieci 2019

Konkurs "Literatura i dzieci" - eliminacje gminne

Już od kilkunastu lat stałym punktem w kalendarzu imprez realizowanych przez nasz GOK są eliminacje gminne konkursu „Literatura i dzieci”, którego głównym organizatorem jest Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie. Hasło tegorocznej edycji brzmiało „W świecie wyobraźni”.

Czytaj więcej...

XIX Podkarpacki Konkurs Poezji Religijnej

Podkarpacki Konkurs Poezji Religijnej - eliminacje gminne

Już po raz kolejny nasz Ośrodek Kultury był organizatorem eliminacji rejonowych Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej. Miłośnicy tego rodzaju literatury spotkali się 14.11.2019 r. w sali Kina „Sokół” w Rymanowie.

Czytaj więcej...

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.