Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Uroczyste otwarcie nowego Domu Kultury w Rymanowie

Nowa siedziba, nowe perspektywy

28 września 2020 r. to data, która na stałe zapisała się w historii Rymanowa. Tego dnia bowiem miało miejsce uroczyste otwarcie nowego budynku Domu Kultury. Wydarzenie to połączone było z uroczystością „Złotych Godów” i wręczeniem 22 parom medali za długoletnie pożycie małżeńskie.

Czytaj więcej...

Warsztaty scrapbookingu

Zaprosiliśmy do siebie miłośników rękodzieła

5 sierpnia 2020 r. w rymanowskim Domu Kultury odbyły się warsztaty plastyczne, których tematem było zdobienie kartek okolicznościowych metodą scrapbookingu.

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet 2020

Koncert "Z najlepszymi życzeniami" - zaprosili nas samorządowcy

W sobotę 7 marca 2020 r. Burmistrz Gminy Rymanów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zaprosili mieszkanki gminy Rymanów na koncert z okazji Dnia Kobiet. W programie zatytułowanym „Z najlepszymi życzeniami” wystąpili na scenie Domu Sokoła rymanowscy samorządowcy.

Czytaj więcej...

Dzień babci i dziadka 2020

Spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka

30 stycznia 2020 r. w Sali widowiskowej Domu Sokoła w Rymanowie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z kół i sekcji zainteresowań działających w naszym Ośrodku zaprosiły swoich najbliższych na program przygotowany specjalnie dla nich. W programie znalazły się układy taneczne w wykonaniu grup mażoretkowych i baletowych oraz piosenki śpiewane przez dzieci i młodzież z sekcji wokalnej. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.

Czytaj więcej...

Akcja "Zima" 2020

Wspólnie spędziliśmy zimowe ferie

Corocznie podczas ferii zimowych nasz Ośrodek Kultury zaprasza dzieci do udziału w zajęciach. W tym roku wśród propozycji znalazły się zajęcia z wykorzystaniem róznych form plastycznych, turnieje gier i zabaw oraz spotkania edukacyjne, których tematem była ornitologia. Chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało. Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspólne spędzony czas i zapraszamy ponownie podczas wakacji.

Czytaj więcej...

"Radość wspólnego kolędowania" 2020

Koła Gospodyń Wiejskich wspólnie zaśpiewały kolędy

Boże Narodzenie to czas spotkań z bliskimi, ale również czas kolęd i kolędowania. Dzięki tym pięknym utworom tworzymy jeszcze bardziej świąteczny klimat, a wspólne kolędowanie sprawia, że gości wśród nas  wiele radości.

Czytaj więcej...

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.