Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

014.jpg

 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Konwersja cyfrowa Domów Kultury

Otrzymaliśmy wsparcie od Narodowego Centrum Kultury

Doświadczenie minionych niespełna dwóch lat pokazały, jak niezbędnym w pracy Domu Kultury staje się budowanie nowego sposoby komunikowania się z odbiorcami przygotowywanej oferty kulturalnej. W związku z tym 7 maja 2021 roku Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie złożył do Narodowego Centrum Kultury wniosek pod nazwą "Doposażenie Studia TV i Studia Nagrań Gminnego Ośrodka Kultury w Rymanowie". Przygotowane przez nas do realizacji zadanie zostało pozytywnie odebrane przez zespół oceniający i otrzymało dofinansowanie w kwocie 159 100 zł . Pozyskane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury środki  pozwolą nam m.in. na zakup cyfrowego systemu do obróbki obrazu i dźwięku, a także profesjonalnego miksera do rejestracji ścieżek dźwiękowych wraz z oprogramowaniem.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.