Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Akcja "Zima"

Program zajęć na ferie zimowe

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie wraz z Gminną Biblioteką Publiczną, Nadleśnictwem Rymanów, Stowarzyszeniem Aktiv Pro i Firmą Extra Event zapraszają dzieci w wieku szkolnym do wspólnej zabawy. Na tegoroczne ferie zimowe przygotowaliśmy dla Was bogatą ofertę zajęć. Mamy nadzieję, że wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie.

Koncert Kabaretu Smile

Zapraszamy na koncert Kabaretu SMILE

3.02.2016 r. o godz. 20:30 w sali Kina "Sokół" w Rymanowie odbędzie się koncert Kabaretu SMILE. Artyści wystąpią w najnowszym swoim programie zatytułowanym "To Ci tłumaczę!". Bilety w cenie 60 zł do nabycia w Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie. Serdecznie zapraszamy!

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza

Wystawa fotografii Macieja Czado

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza 5.01.2017 r. (czwartek) o godz. 19:00 na wernisaż fotografii Macieja Czado. Wystawa nosi tytuł "Człowiek w obliczu czasu". Prezentowana będzie do 27.01.2017 r. Wstęp wolny.

Hala Sportowa w Sieniawie zaprasza!

Zajęcia aerobiku

Wszystkich pragnących poprawić swoją kondycję oraz sylwetkę zapraszamy w każdy wtorek o godz. 18:00 i piątek o godz. 17:00 do Hali Sportowej w Sieniawie

na zajęcia aerobiku. Informacje można uzyskać pod numerem telefonu 500 152 181.

Harmonogram zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2016/17

Szczegółowy rozkład zajęć pozalekcyjnych w GOK

Dom Kultury w Rymanowie zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia pozalekcyjne. W roku szkolnym 2016/17 poszczególne zajęcia odbywać się

będą:

- zajęcia plastyczne - wtorek godz. 15:30,

- zajęcia taneczno-ruchowe dla 3-4 larków - wtorek godz. 16:00,

- taniec towarzyski - wtorek godz. 16:45,

- cheerleaderki - środa godz. 14:30,

- taniec nowoczesny (hip-hop) grupa młodsza - środa godz. 15:30,

- taniec nowoczesny (hip-hop) grupa starsza - środa godz. 16:30,

- zajęcia wokalne - środy, piątki - godziny uzgadniane indywidualnie z instruktorem,

- mażoretki - czwartek godz. 16:00,

- balet grupa młodsza - czwartek godz. 16:45,

- balet grupa starsza - czwartek godz. 17:30.

 

Szczegółowy rozkład zajęć w sezonie kulturalnym 2016/17

Sekcja Szachowa

Zapraszamy na zajęcia sekcji szachowej

Burmistrz Gminy Rymanów, Stowarzyszenie "Nasz Rymanów" oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zapraszają dzieci i młodzież w wieku szkolnym na zajęcia sekcji szachowej. Spotkania odbywają się w każdy piątek o godz. 16:30 w Kinie "Sokół" w Rymanowie. Bliższe informacje - tel. 603 473 444.

Zajęcia taneczno-ruchowe dla 3-4 latków

Zajęcia taneczno-ruchowe dla 3-4 latków

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zaprasza dzieci w wieku 3-4 lat na zajęcia taneczno-ruchowe.Spotkania odbywają się w każdy wtorek o godz. 16:00. W razie pytań prosimy o kontakt  - tel. 13 43 55 067 lub 533 811 599.

"W domu i przedszkolu"

"W domu i przedszkolu" - zajęcia plastyczne dla dzieci i rodziców

Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz w Głębokiem zaproponowała dzieciom przedszkolnym i ich rodzicom ciekawą formę współpracy, mającą ułatwić maluchom start w pierwszym okresie nauki szkolnej. O realizowanym projekcie przeczytacie Państwo tutaj.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia prac wykonanych przez dzieci.

Czytaj więcej...

Gmina Rymanów i Obec Kračunowce

Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego

Folder promujący Gminę Rymanów i Obec Kračunowce został opracowany i wydany w ramach projektu pn. „Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.