Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Jarmark Bożonarodzeniowy w Rymanowie-Zdroju

Zaproszenie na Jarmark

Burmistrz Gminy Rymanów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zapraszają na Jarmark Bożonarodzeniowy. Impreza odbedzie sie 15 grudnia 2019 r. w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie-Zdroju. Rozpoczęcie godz. 13:30. W trakcie spotkania prowadzona będzie sprzedaż ozdób bożonarodzeniowych, stroików świątecznych i potraw wigilijnych. Nie zabraknie również kolęd w wykonaniu Chóru "Koloryt", Kapeli Ludowej "Rymanowianie" i dzieci z sekcji wokalnej działającej przy GOK.

Zimowy Spacer w Rymanowie-Zdroju

Biuro Informacji Turystycznej w Rymanowie-Zdroju zaprasza na zimowy spacer

Biuro Informacji Turystycznej w Rymanowie-Zdroju zaprasza na zimowy spacer połączony z ubieraniem choinki dla zwierząt. Impreza odbędzie się 14 grudnia 2019 r. (sobota). Start o godz. 13:30 z Biura Informacji Turystycznej w Rymanowie-Zdroju. Koszt uczestnictwa - 20 zł/osoba. Informacji o imprezie udziela i zapisy do 12 gudnia 2019 r. przyjmuje BIT w Rymanowie-Zdroju - tel 13 43 57 190.

Zaproszenie dla miłośników sztuki teatralnej

Zapraszamy do obejrzenia inscenizacji "Katarynki" Bolesława Prusa

Członkowie Klubu Seniora działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie włączając się do tegorocznej akcji "Narodowe Czytanie" przygotowali inscenizację "Katarynki" Bolesława Prusa. Przedstawienie będzie można obejrzeć 5 grudnia 2019 r. (czwartek) o godz. 18:00 w sali Kina "Sokół" w Rymanowie. Wstęp wolny. Na program zapraszają Burmistrz Gminy Rymanów, Gminna Biblioteka Publiczna i Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie oraz członkowie Klubu Seniora.

Konkurs Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda"

Zapraszamy do udziału w konkursie

Dom Kultury w Rymanowie zaprasza dzieci, młodzież i osoby dorosłe z terenu gminy Rymanów do udziału w Konkursie Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda". Impreza odbędzie się 17 grudnia 2019 r. - rozpoczęcie godz. 9:00. Na karty zgłoszeń oczekujemy do dnia 9 XII 2019 r. do godz. 16:00.

Do pobrania:

-regulamin,

- karta zgłoszenia.

Zaproszenie na przedstawienie baletowe

Spektakl baletowy "Jezioro łabędzie"

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zaprasza na przedstawienie baletowe pt. "Jezioro łabędzie" z muzyką Piotra Czajkowskiego. Spektakl odbędzie się 8 grudnia 2019 r. o godz. 15:30 w sali Kina "Sokół" w Rymanowie. Bilety w cenie 35 zł do nabycia w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Rymanowie.

Sekcja szachowa

Zapraszamy na zajęcia

Burmistrz Gminy Rymanów, Stowarzyszenie "Nasz Rymanów" oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia sekcji szachowej.Spotkanie odbywać się będą w każdy piątek o godz. 16:30 w Kinie "Sokół" w Rymanowie. Informacje można uzyskać pod numerem telefonu 603 473 444.

Zapraszamy na zajęcia do Klubu Seniora

Informacja o dyżurach Zarządu Klubu Seniora

Zarząd Klubu Seniora działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie informuje, że od 20.03.2017 r. w każdy poniedziałek w godz. 10:00-12:00 w Kinie "Sokół" w Rymanowie dyżurować będą członkowie Zarządu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Gmina Rymanów i Obec Kračunowce

Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego

Folder promujący Gminę Rymanów i Obec Kračunowce został opracowany i wydany w ramach projektu pn. „Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.