Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Festyn Dobroczynny w Rymanowie Zdroju

Festyn Dobroczynny w Rymanowie Zdroju

3 września 2017 r. w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie Zdroju odbędzie się Festyn Dobroczynny w hołdzie prześladowanym chrześcijanom "...podaj im swą dłoń...". Spotkanie rozpocznie się o godz. 14:00. Szczegółowy program znajdziecie Państwo w załączeniu. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Gminne Dożynki 2017

Dożynki Gminne 2017

27 sierpnia 2017 r. odbedą się w naszej gminie Dożynki. Wszystkich serdecznie zapraszamy na plac przy Domu Ludowym w Posadzie Górnej, gdzie o godz. 15:00 odbędzie się polowa Msza św.. Po nabożeństwie Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Rymanów zaprezentują przygotowane przez siebie wieńce, a Koła z Bzianki, Deszna-Rymanowa Zdroju, Posady Dolnej-Rymanowa i Posady Górnej wystąpią w okolicznościowym programie artystycznym. Szczegółowy program imprezy znajdziecie Państwo w załączeniu.

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza

Zapraszamy na wernisaż wystawy

4.08.2017 r. (piątek) o godz 19:00 w Galerii Sztuki w Rymanowie Zdroju odbędzie się wernisaż wystawy dzwonków Jana Stachyraka zatytułowanej "Dzwonki, dzwoneczki". Wystawa prezentowana będzie do 31.08.2017 r.

Wakacyjne Świetlice

"Wakacyjne Świetlice" - program na sierpień

Gminny Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Aktiv Pro, Akademia Piłkarska Bardomed-Start Rymanów, Nadleśnictwo Rymanów i DJ Dusiek zapraszają dzieci w wieku szkolnym do wspólnej zabawy na zajęciach "Wakacyjnej Świetlicy". Szczegółowy plan znajdziecie w załączeniu.

Jarmark Staroci i Rzemiosła Artystycznego

Jarmark Staroci w Rymanowie Zdroju

W niedzielę 23 kwietnia br. rozpoczynamy tegoroczny cykl Jarmarku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w każdą czwartą niedzielę miesiąca ( w maju w trzecią) w godzinach 10:00 - 17:00 do Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie Zdroju. W miesiącach czerwiec i lipiec Jarmark zostanie zorganizowany przy zdrojowym "Zielonym Domku".

Zapraszamy na zajęcia do Klubu Seniora

Informacja o dyżurach Zarządu Klubu Seniora

Zarząd Klubu Seniora działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie informuje, że od 20.03.2017 r. w każdy poniedziałek w godz. 10:00-12:00 w Kinie "Sokół" w Rymanowie dyżurować będą członkowie Zarządu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

"W domu i przedszkolu"

"W domu i przedszkolu" - zajęcia plastyczne dla dzieci i rodziców

Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz w Głębokiem zaproponowała dzieciom przedszkolnym i ich rodzicom ciekawą formę współpracy, mającą ułatwić maluchom start w pierwszym okresie nauki szkolnej. O realizowanym projekcie przeczytacie Państwo tutaj.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia prac wykonanych przez dzieci.

Czytaj więcej...

Gmina Rymanów i Obec Kračunowce

Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego

Folder promujący Gminę Rymanów i Obec Kračunowce został opracowany i wydany w ramach projektu pn. „Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.