Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

014.jpg

 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Gminny Konkurs na Palmę i Pisankę Wielkanocną

Podsumowanie Gminnego Konkursu na Palmę i Pisankę Wielkanocną

Tegoroczna Wielkanoc zbliża się dużymi krokami. Jak sami Państwo zapewne wiecie nieodłącznym atrybutem tych świąt są palmy i pisanki.

Czytaj więcej...

"Najpiękniejszy prezent handmade - mój sposób na nudę" - konkurs rozstrzygnięty

Znamy wyniki konkursu

"Najpiękniejszy prezent handmada - mój sposób na nudę" to konkurs, który zaproponowaliśmy wszystkim zainteresowanym tworzeniem własnego rękodzieła.

Czytaj więcej...

Konkurs Talentów Przedszkolnych "O nagrodę Pluszowego Misia"

Uwaga! Zmiana terminu nadsyłania zgłoszeń!

Zapraszamy najmłodszych do udziału w konkursie

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zaprasza do udziału w Konkursie Talentów Przedszkolnych "O nagrodę Pluszowego Misia". Na nagrania prezentacji oczekujemy do 23.04.2021 r., a nie jak początkowo informowaliśmy do 9.04.2021 r. Szczegóły organizacji tegorocznej edycji konkursu znajdziecie Państwo w regulaminie.

Do pobrania:

- regulamin,

- karta zgłoszenia.

Spektakl teatralny dla dzieci

Zapraszamy na spektakl on-line

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl "Pokaz magii i iluzji z Chasem z Psiego Patrolu". Mamy nadzieję, że skorzystacie z naszej propozycji i miło spędzicie czas. Zapraszamy do wspólnego oglądania 

 

 

Podsumowanie grudniowych konkursów plastycznych

Zobaczcie, czyje prace były najlepsze

Grudzień to miesiąc, w którym corocznie nasz Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież do udziału w eliminacjach gminnych Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych i plastycznego „Moje Boże Narodzenie”. Głównym organizatorem obydwu konkursów jest niezmiennie od lat Starostwo Powiatowe w Krośnie, a ich tegoroczna edycja - trochę inna w swej formie, bo naznaczona czasem pandemii – cieszyła się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej...

Konkurs Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda"

Konkurs już za nami - zobaczcie najlepszych!

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zaprosił już po raz kolejny mieszkańców gminy Rymanów - dzieci, młodzież i dorosłych - do udziału w Konkursie Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda". I choć tegoroczna formuła odbiegała od zwyczajowej formy musimy przyznać, że cieszyła się nie mniejszym zainteresowaniem, niż w latach poprzednich.

Czytaj więcej...

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.