Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Polonijny koncert w Rymanowie-Zdroju

Zaproszenie na koncert

Burmistrz Gminy Rymanów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zapraszają na „Polonijny koncert w Rymanowie-Zdroju” organizowany w ramach 10. Polonijnego Festiwalu Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych Iwonicz-Zdrój’2018. Koncert odbędzie się 22 lipca (niedziela) o godz. 14:30 w amfiteatrze przy „Zielonym Domku” w Rymanowie-Zdroju. W programie wystąpią zespoły: „Gwiazda” z Hamtremck – USA, „Mały Lajkonik” z Chicago – USA, „Kukułeczka” z Dougavpils – Łotwa oraz Kapela Ludowa „Rymanowianie”.

III Rymanowski Marsz na Orientację "Po Uzdrowiskowej Gminie Rymanów"

Zapraszamy do wspólnego spaceru

Burmistrz Gminy Rymanów, Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie i Biuro Informacji Turystycznej w Rymanowie-Zdroju zapraszają do udziału w III Rymanowskim Marszu na Orientację "Po Uzdrowiskowej Gminie Rymanów". Impreza odbędzie się 28 lipca - start o godz. 14:00 z parkingu przy BIT w Rymanowie-Zdroju. Koszt uczestnictwa w marszu wynosi 20 zł. W sprawach organizacyjnych informacji udziela i zapisy przyjmuje Biuro Informacji Turystycznej w Rymanowie-Zdroju (Galeria Zdrój) - tel. 13 43 57 190.

Do pobrania: regulamin

Międzynarodowy Festiwal "Dialog Kultur"

Zapraszamy na festiwalowy koncert

Burmistrz Gminy Rymanów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zapraszają na Międzynarodowy Festiwal "Dialog Kultur". Impreza odbędzie się 15 lipca 218 r. w amfiteatrze przy "Zielonym Domku" w Rymanowie-Zdroju. Rozpoczęcie - godz. 14:00. W programie wystąpią zespoły ze Słowacji, Węgier, Ukrainy i Polski.

Zajęcia Wakacyjnej Świetlicy

Zapraszamy dzieci na zajęcia

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Rymanowie i Stowarzyszeniem Aktiv Pro w Rymanowie zapraszają dzieci do wspólnej zabawy na zajęciach "Wakcyjnej świetlicy". Szczegółowy program i terminy spotkań znajdziecie Państwo na dołączonym plakacie.

Galeria Sztuki w Rymanowie-Zdroju zaprasza

Zaproszenie na wystawę

Galeria Sztuki w Rymanowie-Zdroju zaprasza na wystawę prac artystów z Rymanowa-Zdroju. Wstęp wolny.

Jarmark Staroci i Rzemiosła Artystycznego

Jarmark Staroci w Rymanowie Zdroju

W niedzielę 27 maja br. rozpoczynamy tegoroczny cykl Jarmarku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w każdą czwartą niedzielę miesiąca w godzinach 10:00-17:00 do parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie-Zdroju. Wyjątkiem będzie sierpniowy Jarmark - odbędzie się on przy "Zielonym Domku".

Sekcja szachowa

Zaproszenie na zajęcia

Burmistrz Gminy Rymanów, Stowarzyszenie "Nasz Rymanów" oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia sekcji szachowej. Spotkania odbywają się w każdy czwartek od godz. 16:30. w Kinie "Sokół" w Rymanowie. Informacje dotyczące zajęć mozna uzyskać pod numerem tel. 603 473 444.

Zaproszenie na wystawę

Zaproszenie na wystawę fotografii Rafała Głoda

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza na wystawę plenerową pt. "Rymanowskie ślady wiary", na której prezentowane będą fotografie autorstwa Rafała Głoda. Wystawa prezentowana będzie w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie Zdroju.

Zapraszamy na zajęcia do Klubu Seniora

Informacja o dyżurach Zarządu Klubu Seniora

Zarząd Klubu Seniora działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie informuje, że od 20.03.2017 r. w każdy poniedziałek w godz. 10:00-12:00 w Kinie "Sokół" w Rymanowie dyżurować będą członkowie Zarządu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Gmina Rymanów i Obec Kračunowce

Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego

Folder promujący Gminę Rymanów i Obec Kračunowce został opracowany i wydany w ramach projektu pn. „Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.