Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza

Zapraszamy na wernisaż wystawy ikon

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza 2.03.2018 r. o godz. 19:00 na wernisaż wystawy ikon autorstwa Ingi Marczyńskiej. Wystawa zatytułowana "Omne Trinum Perfectum wszystko co potrójne doskonałe" prezentowana będzie do 30.03.2018 r.

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza

Zaproszenie na prelekcję

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza 22.02.2018 r. (czwartek) o godz. 19:00 na prelekcję Wojciecha Krukara - geografa, przewodnika turystycznego, autora map i przewodników. Tematem spotkania będzie "Historia Beskidu Niskiego i Bieszczadów w świetle nazw geograficznych". Wstęp wolny.

Hala Sportowa w Sieniawie zaprasza

I Mistrzostwa Podkarpacia "Freestyle z piłką"

Hala Sportowa w Sieniawie organizuje w dniu 10.03.2018 r. I Mistrzostwa Podkarpacia "Freestyle z piłką". Zawody mają charakter otwarty. Warunkiem udziału jest przesłanie na adres organizatora wypełnionej karty zgłoszenia oraz dokonanie opłaty wpisowej w kwocie 30 zł. Na zgłoszenia wraz z dołączonym potwierdzeniem wpłaty oczekujemy do 6.03.2018 r. Szczegóły dotyczące organizacji zawodów znajdziecie Państwo w regulaminie.

Do pobrania:

- regulamin,

- karta zgłoszenia.

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza

Zaproszenie na wernisaż wystawy malarstwa

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Jolanty Kordyaczny. Spotkanie odbędzie sie 2.02.2018 r. o godz. 19:00. Wstęp wolny. Wystawa prezentowana będzie do 28.02.2018 r.

Sekcja szachowa

Zaproszenie na zajęcia

Burmistrz Gminy Rymanów, Stowarzyszenie "Nasz Rymanów" oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia sekcji szachowej. Spotkania odbywają się w każdy czwartek od godz. 16:30. w Kinie "Sokół" w Rymanowie. Informacje dotyczące zajęć mozna uzyskać pod numerem tel. 603 473 444.

Zajęcia taneczno-ruchowe dla 3 i 4 latków

Zajęcia taneczne dla najmłodszych

Dom Kultury w Rymanowie zaprasza dzieci w wieku 3 i 4 lat na specjalnie dla nich przygotowane zajęcia taneczno-ruchowe. Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek o godz. 16:15 . Na pierwsze spotkanie zapraszamy 26.09.2017 r.

Zaproszenie na wystawę

Zaproszenie na wystawę fotografii Rafała Głoda

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza na wystawę plenerową pt. "Rymanowskie ślady wiary", na której prezentowane będą fotografie autorstwa Rafała Głoda. Wystawa prezentowana będzie w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie Zdroju.

Zapraszamy na zajęcia do Klubu Seniora

Informacja o dyżurach Zarządu Klubu Seniora

Zarząd Klubu Seniora działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie informuje, że od 20.03.2017 r. w każdy poniedziałek w godz. 10:00-12:00 w Kinie "Sokół" w Rymanowie dyżurować będą członkowie Zarządu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Gmina Rymanów i Obec Kračunowce

Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego

Folder promujący Gminę Rymanów i Obec Kračunowce został opracowany i wydany w ramach projektu pn. „Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.