Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

XII edycja "Wesela Podkarpackiego"

"Wesele Podkarpackie" w Rymanowie-Zdroju

Burmistrz Gminy Rymanów, Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie serdecznie zapraszają na XII edycję "Wesela Podkarpackiego". Impreza odbędzie się 28 lipca br. (niedziela) w amfiteatrze nad Czarnym Potokiem w Rymanowie-Zdroju. Rozpoczęcie godz. 14:00. W trakcie spotkania obrzęd weselny prezentować będą: Zespół Regionalny "Grodziszczoki" z Grodziska Dolnego, Zespół Regionalny "Wesele Krzemienickie" z Krzemienicy, Zespół Obrzędowy "Tkacze" z Wysokiej i Zespół Obrzędowy "Rymanowianie".

Polonijny koncert w Rymanowie-Zdroju

Zapraszamy na koncert

Burmistrz Gminy Rymanów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zapraszają na spotkanie pod nazwą "Koncert Polonijny w Rymanowie-Zdroju". Impreza odbędzie się 21 lipca (niedziela) o godz. 15:30 w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie-Zdroju. W programie wystąpią: Zespół Pieśni i Tańca "Orlęta" z Londynu, Regionalny Zespół Ludowy "Ziemia Sanocka" z Nowosielec i Kapela Ludowa "Rymanowianie".

IV Rymanowski Marsz na Orientację

IV Rymanowski Marsz na Orientację - zapraszamy do udziału

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie - Biuro Informacji Turystycznej w Rymanowie-Zdroju zaprasza do udziału w IV Rymanowskim Marszu na Orientację "Po Uzdrowiskowej Gminie Rymanów". Impreza odbędzie się 27 lipca (sobota) - start godz. 14:00 z parkingu przy Biurze Informacji Turystycznej w Rymanowie-Zdroju. Koszt uczestnictwa wynosi 20 zł/osoba. Informacji udziela i zapisy do 25.07 przyjmuje BIT w Rymanowie-Zdroju, tel. 13 43 57 190.

Zaproszenie na koncert

Koncert w Rymanowie-Zdroju

19.07.2019 r. w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie-Zdroju odbędzie się koncert Zespołu Duo Clasic. Rozpoczęcie godz. 19:00. W programie usłyszycie Państwo standardy muzyki klasycznej, filmowej i folkowej. Serdecznie zapraszamy!

Galeria Sztuki w Rymanowie-Zdroju zaprasza

Wystawa prac artystów z gminy Rymanów

Galeria Sztuki w Rymanowie-Zdroju zaprasza na wernisaż wystawy poplenerowej oraz wystawę prac artystów z gminy Rymanów. Spotkanie odbędzie się 16.07 (wtorek) o godz. 19:00. Wstęp wolny.

Festiwal Hanki Ordonówny

Festiwal Hanki Ordonówny w Rymanowie-Zdroju

Burmistrz Gminy Rymanów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie organizują w dniach 13-14 lipca br. Festiwal Hanki Ordonówny. W sobotni wieczór na deskach zdrojowego amfiteatru w koncercie zatytułowanym "Noc wiedeńska" wystąpią muzycy Lwowskiej Orkiestry Symfonicznej. W programie nie zabraknie też solistów - śpiewać będą Salomija Pryjmak i Jurij Grygorash.  W niedzielne popołudnie natomiast zaprosimy wszystkich na widowisko muzyczne zatytułowane "Bodo Cafe" w reżyserii Magdaleny Gnatowskiej. Koncerty odbywać się będą w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie-Zdroju. Szczegółowy program wydarzenia znajdziecie Państwo w załączeniu. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

"Wakacyjne szaleństwo" - zajęcia dla dzieci

Hala Sportowa w Sieniawie zaprasza

"Wakacyjne szaleństwo" - pod takim hasłem w Hali Sportowej w Sieniawie organizowane są zajęcia dla dzieci. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału.

Zajęcia "Wakacyjnej świetlicy" - program na lipiec

"Wakacyjne świetlice" - zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym

Wzorem lat ubiegłych w miesiącach wakacyjnych nasz Ośrodek Kultury organizuje dla dzieci zajęcia "Wakacyjnej świetlicy". Naszym partnerem w tegorocznej edycji jest Gminna Biblioteka Publiczna w Rymanowie. W ofercie wszyscy chętni znajdą zajęcia plastyczne, taneczne, ruchowe oraz różnorodne gry, zabawy i konkursy. Szczegółowy program zajęć znajdziecie Państwo na dołączonym plakacie.

Koncert muzyki organowej

Koncert Muzyki Organowej - zapraszamy do udziału w szczególnym wydarzeniu

28 lipca 2019 r. o godz. 16:45 w rymanowskim Kościele św. Wawrzyńca w Rymanowie odbędzie się Koncert Muzyki Organowej. W programie wystąpią Barbara Skora - sopran i Paweł Wróbel - organy. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

XVI Wojewódzki Konkurs Fotograficzny "Piękno Podkarpacia"

Zaproszenie do udziału w konkursie

Gminny Ośrodek Kultury w Harasiukach oraz Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie zapraszają do udziału w XVI Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Piękno Podkarpacia". Regulamin w załączeniu.

Jarmark Staroci i Rzemiosła Artystycznego

Jarmark Staroci w Rymanowie-Zdroju

W niedzielę 26 maja br. rozpoczynamy tegoroczny cykl Jarmarku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w każdą czwartą niedzielę miesiąca w godzinach 10:00-17:00. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na dołączonym plakacie. Serdecznie zapraszamy!

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.