Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza

Zaproszenie na prelekcję i wystawę

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza 4.07.2017 r. na prelekcję i wernisaż wystawy Macieja Głowackiego pt. "Herbarium i kwiaty Beskidu Niskiego". Rozpoczęcie - godz. 19:00. Wystawa prezentowana będzie do 29.07.2017 r.

XVII Rymanowskie Spotkania Orkiestr Dętych

Zaproszenie na koncert

2 lipca 2017 r. w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie Zdroju odbędą się Rymanowskie Spotkania Orkiestr Dętych. Koncert rozpocznie się o godz. 14:30. W programie wystąpią: Gminna Orkiestra Dęta z Krościenka Wyżnego, Orkiestra Dęta Gminy Miejsce Piastowe, Orkiestra Dęta OSP z Odrzykonia, Parafialna Orkiestra Dęta z Gwoźnicy Górnej oraz Rymanowska Orkiestra Dęta. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Wakacyjne Świetlice

Zapraszamy do wspólnej zabawy

Dom Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna, Stowarzyszenie Aktiv Pro, Akademia Piłkarska Bardomed-Start Rymanów, Nadleśnictwo Rymanów i DJ Dusiek zapraszają dzieci w wieku szkolnym do wspólnej zabawy na zajęciach "Wakacyjnej Świetlicy". Mamy nadzieję, że wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Spotkania rozpoczynamy 3 lipca br. - szczegółowy plan znajdziecie w załączeniu.

Kino "Sokół" w Rymanowie zaprasza

Zapraszamy na seans filmowy

Kino "Sokół" w Rymanowie zaprasza do obejrzenia filmu produkcji polskiej "Teraz i w godzinę śmierci". Seanse odbędą się 29 i 30 czerwca br. o godz. 19:00. Bilety w cenie 11 zł do nabycia w kasie kina przed seansem.

Jarmark Staroci i Rzemiosła Artystycznego

Jarmark Staroci w Rymanowie Zdroju

W niedzielę 23 kwietnia br. rozpoczynamy tegoroczny cykl Jarmarku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w każdą czwartą niedzielę miesiąca ( w maju w trzecią) w godzinach 10:00 - 17:00 do Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie Zdroju. W miesiącach czerwiec i lipiec Jarmark zostanie zorganizowany przy zdrojowym "Zielonym Domku".

Zapraszamy na zajęcia do Klubu Seniora

Informacja o dyżurach Zarządu Klubu Seniora

Zarząd Klubu Seniora działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie informuje, że od 20.03.2017 r. w każdy poniedziałek w godz. 10:00-12:00 w Kinie "Sokół" w Rymanowie dyżurować będą członkowie Zarządu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Hala Sportowa w Sieniawie zaprasza!

Zajęcia aerobiku

Wszystkich pragnących poprawić swoją kondycję oraz sylwetkę zapraszamy w każdy wtorek o godz. 18:00 i piątek o godz. 17:00 do Hali Sportowej w Sieniawie

na zajęcia aerobiku. Informacje można uzyskać pod numerem telefonu 500 152 181.

"W domu i przedszkolu"

"W domu i przedszkolu" - zajęcia plastyczne dla dzieci i rodziców

Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz w Głębokiem zaproponowała dzieciom przedszkolnym i ich rodzicom ciekawą formę współpracy, mającą ułatwić maluchom start w pierwszym okresie nauki szkolnej. O realizowanym projekcie przeczytacie Państwo tutaj.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia prac wykonanych przez dzieci.

Czytaj więcej...

Gmina Rymanów i Obec Kračunowce

Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego

Folder promujący Gminę Rymanów i Obec Kračunowce został opracowany i wydany w ramach projektu pn. „Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.