Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Rajd pieszy

Zaproszenie na rajd

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie - Biuro Informacji Turystycznej w Rymanowie Zdroju zaprasza 1.05.2018 r. (wtorek) na rajd pieszy po Wzgórzach Rymanowskich. Start o godz. 14:00 z parkingu przy Biurze Informacji Turystycznej w Rymanowie Zdroju. Koszt uczestnictwa - 15 zł od osoby. Informacji udziela i zapisy (do 27.04) przyjmuje Biuro Informacji Turystycznej, tel. 13 43 57 190 lub 533 191 599.

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza

Zaproszenie na wystawę malarstwa

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza na wystawę malarstwa Marii Mostek i Małgorzaty Polit - artystek zrzeszonych w Kobiecej Grupie Plastycznej "Droga" przy Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Wystawa prezentowana będzie w dniach 13-28.04.2018 r. Wstęp wolny.

Zapraszamy na przedstawienie teatralne

Przedstawienie teatralne w kinie "Sokół"

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zaprasza na przedstawienie teatralne pt. "Andropauza 3". Spektakl odbędzie się 29.04.2018 r. o godz. 17:00 w sali Kina "Sokół" w Rymanowie. Bilety w cenie 60 zł. do nabycia w Domu Kultury w Rymanowie oraz Biurze Informacji Turystycznej w Rymanowie Zdroju.

Sekcja szachowa

Zaproszenie na zajęcia

Burmistrz Gminy Rymanów, Stowarzyszenie "Nasz Rymanów" oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia sekcji szachowej. Spotkania odbywają się w każdy czwartek od godz. 16:30. w Kinie "Sokół" w Rymanowie. Informacje dotyczące zajęć mozna uzyskać pod numerem tel. 603 473 444.

Zajęcia taneczno-ruchowe dla 3 i 4 latków

Zajęcia taneczne dla najmłodszych

Dom Kultury w Rymanowie zaprasza dzieci w wieku 3 i 4 lat na specjalnie dla nich przygotowane zajęcia taneczno-ruchowe. Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek o godz. 16:15 . Na pierwsze spotkanie zapraszamy 26.09.2017 r.

Zaproszenie na wystawę

Zaproszenie na wystawę fotografii Rafała Głoda

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza na wystawę plenerową pt. "Rymanowskie ślady wiary", na której prezentowane będą fotografie autorstwa Rafała Głoda. Wystawa prezentowana będzie w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie Zdroju.

Zapraszamy na zajęcia do Klubu Seniora

Informacja o dyżurach Zarządu Klubu Seniora

Zarząd Klubu Seniora działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie informuje, że od 20.03.2017 r. w każdy poniedziałek w godz. 10:00-12:00 w Kinie "Sokół" w Rymanowie dyżurować będą członkowie Zarządu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Gmina Rymanów i Obec Kračunowce

Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego

Folder promujący Gminę Rymanów i Obec Kračunowce został opracowany i wydany w ramach projektu pn. „Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.