Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

XVIII Rymanowskie Spotkania Orkiestr Dętych

Zagrają nam orkiestry dęte

Starostwo Powiatowe w Krośnie, Burmistrz Gminy Rymanów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zapraszają na XVIII Rymanowskie Spotkania Orkiestr Dętych. Impreza odbędzie się 1.07.2018 r. (niedziela) w Amfiteatrze przy "Zielonym Domku" w Rymanowie-Zdroju. Rozpoczęcie - godz. 14:00. Szczegółowy program znajdziecie Państwo w załączeniu.

Festyn Promocyjny "To już lato"

Zapraszamy na Festyn Promocyjny "To już lato"

Burmistrz Gminy Rymanów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zapraszają na Festyn Promocyjny "To już lato". Impreza odbędzie się 24.06.2018 r. (niedziela) w Amfiteatrze przy "Zielonym Domku" w Rymanowie-Zdroju - rozpoczęcie godz. 14:30. W programie wystąpią soliści i zespoły działające przy Domu Kultury w Rymanowie oraz młodzież z rymanowskiego OREW-u.

Galeria Sztuki w Rymanowie-Zdroju zaprasza

Zaproszenie na wystawę

Galeria Sztuki w Rymanowie-Zdroju zaprasza na wystawę prac artystów z Rymanowa-Zdroju. Wstęp wolny.

Jarmark Staroci i Rzemiosła Artystycznego

Jarmark Staroci w Rymanowie Zdroju

W niedzielę 27 maja br. rozpoczynamy tegoroczny cykl Jarmarku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w każdą czwartą niedzielę miesiąca w godzinach 10:00-17:00 do parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie-Zdroju. Wyjątkiem będzie sierpniowy Jarmark - odbędzie się on przy "Zielonym Domku".

Sekcja szachowa

Zaproszenie na zajęcia

Burmistrz Gminy Rymanów, Stowarzyszenie "Nasz Rymanów" oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia sekcji szachowej. Spotkania odbywają się w każdy czwartek od godz. 16:30. w Kinie "Sokół" w Rymanowie. Informacje dotyczące zajęć mozna uzyskać pod numerem tel. 603 473 444.

Zaproszenie na wystawę

Zaproszenie na wystawę fotografii Rafała Głoda

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza na wystawę plenerową pt. "Rymanowskie ślady wiary", na której prezentowane będą fotografie autorstwa Rafała Głoda. Wystawa prezentowana będzie w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie Zdroju.

Zapraszamy na zajęcia do Klubu Seniora

Informacja o dyżurach Zarządu Klubu Seniora

Zarząd Klubu Seniora działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie informuje, że od 20.03.2017 r. w każdy poniedziałek w godz. 10:00-12:00 w Kinie "Sokół" w Rymanowie dyżurować będą członkowie Zarządu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Gmina Rymanów i Obec Kračunowce

Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego

Folder promujący Gminę Rymanów i Obec Kračunowce został opracowany i wydany w ramach projektu pn. „Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.