Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Koncert z okazji Dnia Kobiet

Zapraszamy na koncert

Burmistrz Gminy Rymanów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zapraszają na koncert  z okazji Dnia Kobiet. W programie wystąpią rymanowscy samorządowcy i grupy artystyczne działające przy Domu Kultury. Będzie można wysłuchać także piosenek w wykonaniu Michała Matuszewskiego - finalisty 11. edycji programu Must Be The Music.

Konkurs Wielkanocny

Zapraszamy do udziału w konkursie

Już po raz kolejny zapraszamy młodzież i osoby dorosłe - mieszkańców gminy Rymanów do udziału w Konkursiena Palmę i Pisankę Wielkanocną. Na zgłoszenia oczekujemy do 1.04.2020 r. Szczegóły dotyczące organizacji konkursu znajdziecie Państwo w dołączonym regulaminie.

W załączeniu:

- regulamin,

- zgoda na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku.

Nabór do Młodzieżowej Orkiestry Dętej

Zaproszenie do Młodzieżowej Orkiestry Dętej

Szkoła Muzyczna I st. w Rymanowie i Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie ogłaszają nabór do Młodzieżowej Orkiestry Dętej. Szczegóły znajdziecie Państwo na dołączonym plakacie. Wszelkich informacji udziela MieszkoSzybka - dyrygent orkiestry, tel. 663 372 450.

Galeria Sztuki w Rymanowie-Zdroju zaprasza

Zaproszenie na wystawę

Galeria Sztuki w Rymanowie-Zdroju zaprasza na wernisaż wystawy prac uczniów Szkoły Podstawowej w Rymanowie. Spotkanie odbędzie się 11.02.2020 r. (wtorek) o godz. 19:00. Wstęp wolny. Wystawa prezentowana będzie do 28.02.2020 r.

Szkoła Muzyczna w Rymanowie zaprasza

Szkoła Muzyczna w Rymanowie zaprasza na zajęcia umuzykalniające

Szkoła Muzyczna I st. w Zespole Szkół Publicznych w Rymanowie zaprasza na zajęcia umuzykalniające dla kandydatów do klasy pierwszej. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 20 lutego 2020 r. o godz. 17:00 w Auli Szkoły Muzycznej na III piętrze - sala 412.

Sekcja szachowa

Zapraszamy na zajęcia

Burmistrz Gminy Rymanów, Stowarzyszenie "Nasz Rymanów" oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia sekcji szachowej.Spotkanie odbywać się będą w każdy piątek o godz. 16:30 w Kinie "Sokół" w Rymanowie. Informacje można uzyskać pod numerem telefonu 603 473 444.

Zapraszamy na zajęcia do Klubu Seniora

Informacja o dyżurach Zarządu Klubu Seniora

Zarząd Klubu Seniora działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie informuje, że od 20.03.2017 r. w każdy poniedziałek w godz. 10:00-12:00 w Kinie "Sokół" w Rymanowie dyżurować będą członkowie Zarządu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Gmina Rymanów i Obec Kračunowce

Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego

Folder promujący Gminę Rymanów i Obec Kračunowce został opracowany i wydany w ramach projektu pn. „Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.