Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

003.jpg

 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Zapraszamy na koncert

Pomóżmy rodzinie z Rymanowa poszkodowanej w pożarze

30 stycznia 2022 r. o godz. 17:30 w Kościele Parafialnym w Rymanowie odbędzie się "Koncert Kolęd". W programie wystąpią: Zespół Muzyczny "Światło Uwielbienia", Nauczyciele Szkoły Muzycznej I st. w Rymanowie oraz Rymanowska Orkiestra Dęta pod dyrekcją Mieszka Szybki. W trakcie spotkania będziecie Państwo mieli okazję wesprzeć swoimi datkami rodzinę z Rymanowa poszkodowaną w wyniku pożaru.

Kino "Sokół" w Rymanowie zaprasza!

Kino "Sokół" w Rymanowie zaprasza na film

W najbliższym tygodniu zapraszamy kinomanów na film pt. "Spider-Man: Bez drogi do domu" - trzecią część serii o człowieku-pająku. To amerykański film akcji, którego fabuła oparta jest na komiksach o przygodach tego superbohatera. 

Po raz pierwszy w kinowej historii Spider-Man zostaje zdemaskowany i nie jest już w stanie oddzielić swojego normalnego życia od bycia superbohaterem. Kiedy zwraca się o pomoc do doktora Strange'a, stawka staje się jeszcze bardziej niebezpieczna. W rezultacie główny bohater zostanie zmuszony do odkrycia, co naprawdę znaczy być Spider-Manem.

Na seanse filmowe zapraszamy 20.01 (czwartek) i 21.01 (piątek) o godz. 16:30 i 19:30 oraz 23.01 (niedziela) o godz. 16:00 i 19:00. Bilety w cenie 15 zł mżna nabyć w kasie kina. Kasa czynna będzie na godzinę przed planowanym seansem.

Terminarz Kina "Sokół" na miesiąc styczeń

Nasze propozycje na pierwszy miesiąc nowego roku.

Wszystkich kinomanów zapraszamy na seanse filmowe do Kina "Sokół". Zobaczcie jakie propozycje przygotowaliśmy dla Was na styczeń.

Uniwersytet Samorządności w Rymanowie

Gmina Rymanów otrzymała dofinansowanie na Uniwersytet Samorządności

Gmina Rymanów znalazła się wśród osiemnastu gmin województwa podkarpackiego, które otrzymały dofinansowanie w wysokości 14 tysięcy złotych na realizacje pierwszego etapu koncepcji "Uniwersytet Samorządności". Zadanie realizowane było przy pomocy finansowej z budżetu Województwa Podkarpackiego w ramach Podkarpckiego Programu Odnowy Wsi na lata 2021-2025.

Czytaj więcej...

Przygoda z pracownią ceramiczną - wsparło nas Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Już niedługo pierwsze zajęcia w nowo utworzonej pracowni ceramicznej

Dzięki wsparciu i pozyskanom środkom  Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego stworzana została w Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie pracownia ceramiczna. Już niedługo zaprosimy Was na warsztaty do naszej pracowni. Zapewniamy, że oprócz niewątpliwych walorów edukacyjnych będziecie mieć gwarancję miłego spędzenia wolnego czasu. Zapraszamy zarówno dzieci, jak i młodzież oraz osoby dorosłe. Do zobaczenia już wkrótce.

Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu wsparło nasz Festiwal im. Hanki Ordonówny

Przeżyjmy to jeszcze raz

W lipcu 2021 roku zorganizowaliśmy dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego Festiwal im. Hanki Ordonówny. W ramach realizowanego zadania przygotowane zostały przez mieszkańców naszej gminy koncert "Powróćmy jak za dawnych lat" oraz przedstawienia "W poczekalni". Zapraszamy Państwa serdecznie do ponownego obejrzenia tych dwóch, jakże uroczych, przedstawień. 

- Koncert "Powróćmy jak za dawnych lat znajdziecie tutaj https://www.youtube.com/watch?v=RVzKGYRDeYk

- przedstawienie "W poczekalni" - zapraszamy! https://www.youtube.com/watch?v=gcr6WiiZtIE

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.