Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Zajęcia plastyczne

Baw się razem z nami

Tym razem chcemy zaproponować Wam do wykonania kolorowe zakładki do książek. Mamy nadzieję, że skorzystacie z naszej propozycji, a przygotowane przez Was kolorowe cuda będą ozdobą czytanych w wolnej chwili książek. Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia zakładki "sekcje" - "plastyczna".

Dzień Dziecka

Bądźcie zawsze uśmiechnięci i szczęśliwi!

Wszystkiego najlepszego!

Dzień Działacza Kultury

Z najlepszymi życzeniami!

Wszystkiego najlepszego!

Imprezy 2020

Organizacja imprez plenerowych w 2020 roku

Szanowni Państwo!

Burmistrz Gminy Rymanów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie informują, że z uwagi na ograniczenia związane z panującą pandemią koronawirusa COVID-19 odwołane zostają zaplanowane na 2020 rok wszystkie imprezy plenerowe. Czas jednak biegnie szybko. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli spotkać się z Państwem na kolejnych organizowanych przez nas wydarzeniach kulturalnych.

Zabawy plastyczne - propozycje dla dzieci

Dzień Matki tuż, tuż...

Święto Mam zbliża się dużymi krokami. Niestety - w związku z zaistniałą sytuacją nie możemy wspólnie z Wami przygotować na tą okazję drobnych upominków. Zapraszamy więc do skorzystania z naszej propozycji na samodzielne wykonanie papierowych niespodzianek dla Waszych Mam. W zakładce "sekcje - plastyczna" znajdzieci trzy propozycje do wykorzystania. Serdecznie zapraszamy!

Szyjemy maseczki

Pracownicy GOK-u szyją maseczki ochronne

W związku z panującą w naszym kraju sytuacją epidemiologiczną Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zaangażował się w akcję szycia maseczek ochronnych. Pracownicy GOK-u z własnego materiału wykonali 140 sztuk maseczek bawełnianych, które następnie zostały przekazane na potrzeby Samodzielnego Publicznego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rymanowie i rymanowskiego Komisariatu Policji.

Czytaj więcej...

Informacja o pracy GOK

Informacja o pracy GOK

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie informuje, że od 16 marca do odwołania zawiesza przyjmowanie petentów a informacji udziela wyłącznie telefonicznie pod numerami 13 43 55 067 lub 533 881 599 lub za pomocą poczty elektronicznej.

Zajęcia odwołane

Informacja Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Rymanowie

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że w dniach 12 do 27 marca zawieszone zostają  wszystkie konkursy oraz zajęcia dla dzieci i dorosłych. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny - 13 43 55 067 lub 533 881 599 lub za pomocą poczty elektronicznej.

Nabór do Młodzieżowej Orkiestry Dętej

Zaproszenie do Młodzieżowej Orkiestry Dętej

Szkoła Muzyczna I st. w Rymanowie i Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie ogłaszają nabór do Młodzieżowej Orkiestry Dętej. Szczegóły znajdziecie Państwo na dołączonym plakacie. Wszelkich informacji udziela MieszkoSzybka - dyrygent orkiestry, tel. 663 372 450.

Zapraszamy na zajęcia do Klubu Seniora

Informacja o dyżurach Zarządu Klubu Seniora

Zarząd Klubu Seniora działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie informuje, że od 20.03.2017 r. w każdy poniedziałek w godz. 10:00-12:00 w Kinie "Sokół" w Rymanowie dyżurować będą członkowie Zarządu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Gmina Rymanów i Obec Kračunowce

Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego

Folder promujący Gminę Rymanów i Obec Kračunowce został opracowany i wydany w ramach projektu pn. „Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.