Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Biuro Informacji Turystycznej w Rymanowie Zdroju zaprasza na zimowy spacer

Zimowy spacer połączony z ubieraniem choinki

Biuro Informacji Turystycznej w Rymanowie Zdroju zaprasza 9.12.2017 r. (sobota) na zimowy spacer, który połączony bedzie z ubieraniem choinki dla zwierząt przy "Domu pod lipą". Start o godz. 14:00 z Biura Informacji Turystycznej w Rymanowie Zdroju. Koszt uczestnictwa 15 zł/osoba (przewidziany jest ciepły posiłek i napoje). Zapisy do 7.12.2017 r. (czwartek) przyjmuje i informacji udziela Biuro Informacji Turystycznej w Rymanowie Zdroju tel. 13 43 57 190. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

Ogólnopolska akcja "Narodowe czytanie"

Zapraszamy do Galerii Sztuki w Rymanowie Zdroju

Zespół Szkół Publicznych oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zapraszają do udziału w ogólnopolskiej akcji "Narodowe czytanie "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego". Spotkanie odbędzie się 12.12.2017 r. (wtorek) o godz. 19:00. W programie znajdą się pokaz prezentacji multumedialnej "Wyspiański w Rymanowie Zdroju" oraz czytanie fragmentów dramatu.

Konkurs Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda"

Konkurs Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda"

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zaprasza dzieci i modzież z terenu gminy Rymanów do udziału w Konkursie Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda". Konkurs odbędzie się w dniach 18-19.12.2017 r. Na karty zgłoszeń oczekujemy do 12.12.2017 r. Szczegóły dotyczące organizacji tegorocznej edycji konkursu znajdziecie Państwo w załączeniu.

Do pobrania:

- regulamin,

- karta zgłoszenia.

Zapraszamy na przedstawienie teatralne

"Przebój sezonu" - zapraszamy na przedstawienie

26 listopada br. (niedziela)  o godz. 17:00 w sali widowiskowej Domu Sokoła w Rymanowie odbędzie się przedstawienie teatralne pt. "Przebój sezonu". Bilety w cenie 60 zł do nabycia w Domu Kultury w Rymanowie oraz w Biurze Informacji Turystycznej w Rymanowie Zdroju. Wszystkich serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji.

Sekcja szachowa

Zaproszenie na zajęcia

Burmistrz Gminy Rymanów, Stowarzyszenie "Nasz Rymanów" oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia sekcji szachowej. Pierwsze spotkanie odbędzie się 29.09.2017 r. o godz. 16:30 w Kinie "Sokół" w Rymanowie. Spotkania odbywać się bedą w każdy piątek od godz. 16:30. Informacje dotyczące zajęć mozna uzyskać pod numerem tel. 603 473 444.

Zajęcia taneczno-ruchowe dla 3 i 4 latków

Zajęcia taneczne dla najmłodszych

Dom Kultury w Rymanowie zaprasza dzieci w wieku 3 i 4 lat na specjalnie dla nich przygotowane zajęcia taneczno-ruchowe. Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek o godz. 16:15 . Na pierwsze spotkanie zapraszamy 26.09.2017 r.

Zaproszenie na wystawę

Zaproszenie na wystawę fotografii Rafała Głoda

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza na wystawę plenerową pt. "Rymanowskie ślady wiary", na której prezentowane będą fotografie autorstwa Rafała Głoda. Wystawa prezentowana będzie w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie Zdroju.

Zapraszamy na zajęcia do Klubu Seniora

Informacja o dyżurach Zarządu Klubu Seniora

Zarząd Klubu Seniora działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie informuje, że od 20.03.2017 r. w każdy poniedziałek w godz. 10:00-12:00 w Kinie "Sokół" w Rymanowie dyżurować będą członkowie Zarządu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Gmina Rymanów i Obec Kračunowce

Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego

Folder promujący Gminę Rymanów i Obec Kračunowce został opracowany i wydany w ramach projektu pn. „Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.