Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Galeria Sztuki w Rymanowie-Zdroju zaprasza

Zapraszamy na wystawę grafik

Galeria Sztuki w Rymanowie-Zdroju zaprasza na wernisaż wystawy grafik Sylwii Zawiślak. Wystawa nosi tytuł "Wymarłe zawody". Spotkanie odbędzie się 14.11.2018 r. (środa) o godz. 19:00. Wystawa prezentowana będzie do 12.12.2018 r.

"Dziadek do orzechów" - przedstawienie baletowe dla dzieci

Zapraszamy na przedstawienie baletowe

3 grudnia 2018 r. o godz. 17:00 w sali Kina "Sokół" w Rymanowie odbędzie się przedstawienie baletowe "Dziadek do orzechów". Bilety w cenie 35 zł do nabycia w Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji.

Obchody 100 rocznicy odzyskania niepodległości

Zaproszenie na uroczystości gminne

11.11.2018 r. w Rymanowie odbędą się gminne obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W programie znajdą się: Msza Święta w intencji Ojczyzny, odsłonięcie i poświęcenie pomnika ufundowanego przez mieszkańców miasta i gminy Rymanów z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości oraz koncert w Kinie "Sokół" w Rymanowie. Szczegółowy program znajdziecie Państwo w załączeniu.

Podkarpacie dla Niepodległej

Zapraszamy na koncert

Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury zaprasza na Festiwal "Podkarpacie dla Niepodległej". W ramach anonsowanego wydarzenia 8.11.2018 r. (czwartek) zorganizowany zostanie w Szkole Muzycznej I stopnia w Rymanowie koncert - rozpoczęcie godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy!

zajęcia plastyczne dla dzieci

Zapraszamy na zajęcia

Od października organizowane są przez Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zajęcia plastyczne dla dzieci. Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 12:30 w Hali Sportowej w Sieniawie i o godz. 15:15 w Kinie "Sokół" w Rymanowie. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Sekcja szachowa

Zapraszamy na zajęcia

Burmistrz Gminy Rymanów, Stowarzyszenie "Nasz Rymanów" orza Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia sekcji szachowej.Spotkanie odbywać się będą w każdy piątek o godz. 16:30 w Kinie "Sokół" w Rymanowie. Na pierwszezajęcia zapraszamy 28 września 2018 r. Informacje można uzyskać pod numerem telefonu 603 473 444.

Jarmark Staroci i Rzemiosła Artystycznego

Jarmark Staroci w Rymanowie Zdroju

W niedzielę 27 maja br. rozpoczynamy tegoroczny cykl Jarmarku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w każdą czwartą niedzielę miesiąca w godzinach 10:00-17:00 do parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie-Zdroju. Wyjątkiem będzie sierpniowy Jarmark - odbędzie się on przy "Zielonym Domku".

Zaproszenie na wystawę

Zaproszenie na wystawę fotografii Rafała Głoda

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza na wystawę plenerową pt. "Rymanowskie ślady wiary", na której prezentowane będą fotografie autorstwa Rafała Głoda. Wystawa prezentowana będzie w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie Zdroju.

Zapraszamy na zajęcia do Klubu Seniora

Informacja o dyżurach Zarządu Klubu Seniora

Zarząd Klubu Seniora działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie informuje, że od 20.03.2017 r. w każdy poniedziałek w godz. 10:00-12:00 w Kinie "Sokół" w Rymanowie dyżurować będą członkowie Zarządu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Gmina Rymanów i Obec Kračunowce

Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego

Folder promujący Gminę Rymanów i Obec Kračunowce został opracowany i wydany w ramach projektu pn. „Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.