Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Majówka Rodzinna

Zapraszamy na "Majówkę Rodzinną"

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie organizuje 21.05.2017 r. (niedziela) w rymanowskim Parku im. Anny i Stanisława Potockich imprezę pod nazwą "Majówka Rodzinna". W programie wystąpią dzieci i młodzież z sekcji i kół zainteresowań działających przy GOK. Ponadto dzieci będą miały okazję obejrzeć spektakl teatralny pt. " Z wizytą w smerfowym lesie". Gwiazdą wieczoru będzie Zespół "Słowiany" - uczestnicy "Must be the music". Spotkanie rozpocznie się o godz. 14:30. Szczegółowy program znajdziecie Państwo w załączeniu. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza

Wystawa malarstwa Zenona Pachli

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Zenona Pachli. Wystawa nosi tytuł "Święci nie boją się kolorów - ikony". Spotkanie odbędzie się 5.05.2017 r. (piątek) - rozpoczęcie godz. 19:00. Wystawa prezentowana będzie do 30.05.2017 r. Wstęp wolny.

Jarmark Staroci i Rzemiosła Artystycznego

Jarmark Staroci w Rymanowie Zdroju

W niedzielę 23 kwietnia br. rozpoczynamy tegoroczny cykl Jarmarku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w każdą czwartą niedzielę miesiąca ( w maju w trzecią) w godzinach 10:00 - 17:00 do Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie Zdroju. W miesiącach czerwiec i lipiec Jarmark zostanie zorganizowany przy zdrojowym "Zielonym Domku".

Zapraszamy na zajęcia do Klubu Seniora

Informacja o dyżurach Zarządu Klubu Seniora

Zarząd Klubu Seniora działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie informuje, że od 20.03.2017 r. w każdy poniedziałek w godz. 10:00-12:00 w Kinie "Sokół" w Rymanowie dyżurować będą członkowie Zarządu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Hala Sportowa w Sieniawie zaprasza!

Zajęcia aerobiku

Wszystkich pragnących poprawić swoją kondycję oraz sylwetkę zapraszamy w każdy wtorek o godz. 18:00 i piątek o godz. 17:00 do Hali Sportowej w Sieniawie

na zajęcia aerobiku. Informacje można uzyskać pod numerem telefonu 500 152 181.

Harmonogram zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2016/17

Szczegółowy rozkład zajęć pozalekcyjnych w GOK

Dom Kultury w Rymanowie zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia pozalekcyjne. W roku szkolnym 2016/17 poszczególne zajęcia odbywać się

będą:

- zajęcia plastyczne - wtorek godz. 15:30,

- zajęcia taneczno-ruchowe dla 3-4 larków - wtorek godz. 16:00,

- taniec towarzyski - wtorek godz. 16:45,

- cheerleaderki - środa godz. 14:30,

- taniec nowoczesny (hip-hop) grupa młodsza - środa godz. 15:30,

- taniec nowoczesny (hip-hop) grupa starsza - środa godz. 16:30,

- zajęcia wokalne - środy, piątki - godziny uzgadniane indywidualnie z instruktorem,

- mażoretki - czwartek godz. 16:00,

- balet grupa młodsza - czwartek godz. 16:45,

- balet grupa starsza - czwartek godz. 17:30.

 

Szczegółowy rozkład zajęć w sezonie kulturalnym 2016/17

Sekcja Szachowa

Zapraszamy na zajęcia sekcji szachowej

Burmistrz Gminy Rymanów, Stowarzyszenie "Nasz Rymanów" oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zapraszają dzieci i młodzież w wieku szkolnym na zajęcia sekcji szachowej. Spotkania odbywają się w każdy piątek o godz. 16:30 w Kinie "Sokół" w Rymanowie. Bliższe informacje - tel. 603 473 444.

Zajęcia taneczno-ruchowe dla 3-4 latków

Zajęcia taneczno-ruchowe dla 3-4 latków

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zaprasza dzieci w wieku 3-4 lat na zajęcia taneczno-ruchowe.Spotkania odbywają się w każdy wtorek o godz. 16:00. W razie pytań prosimy o kontakt  - tel. 13 43 55 067 lub 533 811 599.

"W domu i przedszkolu"

"W domu i przedszkolu" - zajęcia plastyczne dla dzieci i rodziców

Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz w Głębokiem zaproponowała dzieciom przedszkolnym i ich rodzicom ciekawą formę współpracy, mającą ułatwić maluchom start w pierwszym okresie nauki szkolnej. O realizowanym projekcie przeczytacie Państwo tutaj.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia prac wykonanych przez dzieci.

Czytaj więcej...

Gmina Rymanów i Obec Kračunowce

Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego

Folder promujący Gminę Rymanów i Obec Kračunowce został opracowany i wydany w ramach projektu pn. „Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.