Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

VII Podkarpackie Imieniny Krystyn w Rymanowie-Zdroju

Krystyny zagoszczą w Rymanowie-Zdroju

16 i 17 marca br. odbedą się w Rymanowie-Zdroju VII Podkarpackie Imieniny Krystyn. Impreza organizowana jest pod patronatem Burmistrza Gminy Rymanów Wojciecha Farbańca. Szczegółowy program spotkania znajdziecie Państwo na dołączonym plakacie. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Galeria Sztuki w Rymanowie-Zdroju zaprasza na koncert

Zaproszenie na koncert

13 marca br. (środa) o godz. 19:00 w Galerii Sztuki w Rymanowie-Zdroju odbedzie się koncert Kapeli Ludowej "Rymanowianie". W programie bedzie można usłyszeć melodie i przyśpiewki regionu krośnieńskiego. Wstęp wolny.

Galeria Sztuki w Rymanowie-Zdroju zaprasza!

Zaproszenie na wystawę

Galeria Sztuki w Rymanowie-Zdroju zaprasza na wystawę pt. "Szlak naftowy w fotografii". Autorem zdjęć jest Michał Czekański. Wystawa prezentowana będzie w dniach 6-30.03.2019 r. Wstęp wolny.

Zajęcia taneczne

Zapraszamy do udziału w zajęciach

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia taneczne. W programie znajdą się różne style taneczne. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek od godz. 14:30.  Zainteresowanych prosimy o kontakt tel. 13 43 55 067 lub 533 881 599.

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci i młodzieży

Zaproszenie na zajęcia

Szkoła Muzyczna I st. przy Zespole Szkół Publicznych w Rymanowie zaprasza na zajęcia umuzykalniające dla kandydatów do klasy pierwszej. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 7.02.2019 r. o godz. 16:00 w Auli ZSP im. Marka Góry. Dodatkowe informacje na stronie www.lorymanow.pl (zakładka Szkoła Muzyczna) lub telefonicznie pod numerem 13 43 55 020.

Zajęcia sekcji szachowej

Informacja o przerwie w zajęciach

Informujemy, że ze względu na przerwę świąteczną zajęcia sekcji szachowej nie są obecnie prowadzone. Na kolejne spotkanie zapraszamy 1 lutego 2019 r. (piątek) o godz. 16:30.

Zaproszenie na wystawę

Zaproszenie na wystawę fotografii Rafała Głoda

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza na wystawę plenerową pt. "Rymanowskie ślady wiary", na której prezentowane będą fotografie autorstwa Rafała Głoda. Wystawa prezentowana będzie w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie Zdroju.

Zapraszamy na zajęcia do Klubu Seniora

Informacja o dyżurach Zarządu Klubu Seniora

Zarząd Klubu Seniora działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie informuje, że od 20.03.2017 r. w każdy poniedziałek w godz. 10:00-12:00 w Kinie "Sokół" w Rymanowie dyżurować będą członkowie Zarządu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Gmina Rymanów i Obec Kračunowce

Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego

Folder promujący Gminę Rymanów i Obec Kračunowce został opracowany i wydany w ramach projektu pn. „Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.