Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Regionalny Przegląd Kapel Ludowych

"Koncert na Dwa Świerszcze i Kapele" w Rymanowie-Zdroju

Burmistrz Gminy Rymanów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zapraszają na Regionalny Przegląd Kapel Ludowych "Koncert na Dwa Świerszcze i Kapele". Impreza odbędzie się 15 sierpnia br. w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie-Zdroju. Rozpoczęcie godz. 14:00. W programie wystąpią: Zespół Śpiewaczy "Kamratki", Folklorna Skupina z Kracunoviec oraz Kapele Ludowe: "Kmiecie", "Jacy Tacy", "Graboszczanie" i "Rymanowianie".

Kiermasz w Bałuciance

Kiermasz w Bałuciance - zapraszamy do udziału

15 sierpnia 2019 r. Stowarzyszenie Spotkanie Rymanów zaprasza na Kiermasz w Bałuciance. Impreza pod nazwą "Śladami Kultury Łemkowskiej" rozpocznie się o godz. 11:30 Mszą św. Ekumeniczną w Cerkwi pw. Zaśnięcia Bogurodzicy w Bałuciance. Po nabożeństwie organizatorzy zapraszają na koncert zespołu "ŁemMy" z Komańczy oraz wystawę rękodzieła.

Koncert w Rymanowie-Zdroju

Uwaga! Zmiana godziny koncertu

17 sierpnia (sobota) o godz. 15:00 w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie-Zdroju odbędzie sie koncert Jacka Szyłkowskiego. Impreza pierwotnie planowana była na godz. 19:00. Serdecznie zapraszamy!

Dni Rymanowa-Zdroju 2019

Zapraszamy do Rymanowa-Zdroju

Burmistrz Gminy Rymanów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zapraszają na odbywające się w dniach 11-18 sierpnia br. Dni Rymanowa-Zdroju. W programie tegorocznej edycji znajdą się koncerty: operowo-operetkowy, kapel ludowych w ramach Regionalnego Przeglądu Kapel Ludowych, Jacka Szyłkowskiego, a także piosenki w wykonaniu dzieci i młodzieży ze Szkoły Sanatoryjnej. Szczególowy program znajdziecie Państwo na dołączonym plakacie.

Wakacyjna Świetlica 2019

Wakacyjne Świetlice 2019 - program na sierpień

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie oraz rymanowskie Stowarzyszenie Aktiv Pro zapraszają dzieci w wieku szkolnym do wspólnej zabawy w ramach zajęć "Wakacyjnej Świetlicy". Szczegółowy program znajdzieci Państwo na dołączonym plakacie.

Jarmark Staroci i Rzemiosła Artystycznego

Jarmark Staroci w Rymanowie-Zdroju

W niedzielę 26 maja br. rozpoczynamy tegoroczny cykl Jarmarku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w każdą czwartą niedzielę miesiąca w godzinach 10:00-17:00. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na dołączonym plakacie. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na zajęcia do Klubu Seniora

Informacja o dyżurach Zarządu Klubu Seniora

Zarząd Klubu Seniora działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie informuje, że od 20.03.2017 r. w każdy poniedziałek w godz. 10:00-12:00 w Kinie "Sokół" w Rymanowie dyżurować będą członkowie Zarządu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Gmina Rymanów i Obec Kračunowce

Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego

Folder promujący Gminę Rymanów i Obec Kračunowce został opracowany i wydany w ramach projektu pn. „Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.