Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Koncert odwołany

Koncert w Rymanowie-Zdroju odwołany!

Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych koncert Jacka Szyłkowskiego został odwołany. Za utrudnienia przepraszamy!

Galeria Sztuki w Rymanowie-Zdroju zaprasza

Zapraszamy na prelekcję

Galeria Sztuki w Rymanowie-Zdroju zaprasza 23.05.2019 r.(czwartek) o godz. 19:00 na prelekcję "Jaga-Kora - ważny epizod II wojny światowej". Prelekcję poprowadzi Bogusław Berdel. Spotkaniu towarzyszyć będzie prelekcja filmu "Jaga-Kora". Wstęp wolny.

Szkoła Muzyczna I st. w Rymanowie zaprasza

Trwa nabór uczniów na rok szkolny 2019/20

Szkoła Muzyczna I st. w Rymanowie zaprasza na przesłuchania, ktore odbędą się 30.05.2019 r. Szczegóły dotyczące rekrutacji znajdziecie Państwo na dołączonym plakacie.

Galeria Sztuki w Rymanowie-Zdroju zaprasza

Zapraszamy na wernisaż

Galeria Sztuki w Rymanowie-Zdroju zaprasza na wernisaż wystawy rzeźby Leszka Kuchniaka.Spotkanie odbędzie się 11.05.2019 r. (sobota) - rozpoczęcie godz. 19:00. Wystawa prezentowana będzie do 31.05.2019 r. Wstęp wolny.

Jarmark Staroci i Rzemiosła Artystycznego

Jarmark Staroci w Rymanowie-Zdroju

W niedzielę 26 maja br. rozpoczynamy tegoroczny cykl Jarmarku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w każdą czwartą niedzielę miesiąca w godzinach 10:00-17:00. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na dołączonym plakacie. Serdecznie zapraszamy!

Zajęcia taneczne

Zapraszamy do udziału w zajęciach

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia taneczne. W programie znajdą się różne style taneczne. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek od godz. 14:30.  Zainteresowanych prosimy o kontakt tel. 13 43 55 067 lub 533 881 599.

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci i młodzieży

Zaproszenie na zajęcia

Szkoła Muzyczna I st. przy Zespole Szkół Publicznych w Rymanowie zaprasza na zajęcia umuzykalniające dla kandydatów do klasy pierwszej. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 7.02.2019 r. o godz. 16:00 w Auli ZSP im. Marka Góry. Dodatkowe informacje na stronie www.lorymanow.pl (zakładka Szkoła Muzyczna) lub telefonicznie pod numerem 13 43 55 020.

Zajęcia sekcji szachowej

Informacja o przerwie w zajęciach

Informujemy, że ze względu na przerwę świąteczną zajęcia sekcji szachowej nie są obecnie prowadzone. Na kolejne spotkanie zapraszamy 1 lutego 2019 r. (piątek) o godz. 16:30.

Zaproszenie na wystawę

Zaproszenie na wystawę fotografii Rafała Głoda

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza na wystawę plenerową pt. "Rymanowskie ślady wiary", na której prezentowane będą fotografie autorstwa Rafała Głoda. Wystawa prezentowana będzie w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie Zdroju.

Zapraszamy na zajęcia do Klubu Seniora

Informacja o dyżurach Zarządu Klubu Seniora

Zarząd Klubu Seniora działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie informuje, że od 20.03.2017 r. w każdy poniedziałek w godz. 10:00-12:00 w Kinie "Sokół" w Rymanowie dyżurować będą członkowie Zarządu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Gmina Rymanów i Obec Kračunowce

Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego

Folder promujący Gminę Rymanów i Obec Kračunowce został opracowany i wydany w ramach projektu pn. „Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.