Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Koncert "Soli Deo Gloria"

Zapraszamy na koncert

Serdecznie zapraszamy do udziału w koncercie pt. "Soli Deo Gloria". W programie wystąpią: orkiestra i chór pod batutą Mieszka szybki oraz soliści: Monika Fabisz, Magdalena Szybka, Iwona Tylka, Aleksandra Raś i Dariusz Krzok. Szczegóły dotyczące organizacji koncertu znajdzieci Państwo na dołączonym plakacie.

XXIX Podkarpacki Konkurs Poezji Religijnej

Zaproszenie do udziału w eliminacjach strefowych

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sędziszowie Małopolskim wspólnie z Wojewódzkim Domem Kultury w Rzeszowie, Parafią Rzymskokatolicką p.w. Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie Młp. i Parafią Rzymskokatolicką p.w. Narodzenia NMP w Sędziszowie Młp. zapraszają do udziału w XXIX Podkarpackim Konkursie Poezji Religijnej. Eliminacje strefowe tego konkursu dla powiatów: krośnieńskiego, jasielskiego, bieszczadzkiego, leskiego, brzozowskiego i sanockiego odbędą się 14 listopada (czwartek) o godz. 10:00 w sali Kina "Sokół" w Rymanowie. Na zgłoszenia oczekujemy do 7 XI 2019 r.

Do pobrania:

- regulamin oraz karta zgłoszenia.

Konkurs Piosenki "Aleją Gwiazd"

Zaproszenie do udziału w konkursie

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zaprasza dzieci i młodzież z gminy Rymanów do udziału w XXVIII Konkursie Piosenki "Aleją Gwiazd". Impreza odbędzie się w dniach 22,23,25 października 2019 r. w Kinie "Sokół" w Rymanowie. Na zgłoszenia oczekujemy do dnia 14 października 2019 r. Szczegóły organizacyjne tegorocznej edycji znajdziecie Państwo poniżej:

- regulamin,

- karta zgłoszenia.

Jarmark Staroci i Rzemiosła Artystycznego

Jarmark Staroci w Rymanowie-Zdroju

W niedzielę 26 maja br. rozpoczynamy tegoroczny cykl Jarmarku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w każdą czwartą niedzielę miesiąca w godzinach 10:00-17:00. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na dołączonym plakacie. Serdecznie zapraszamy!

Sekcja szachowa

Zapraszamy na zajęcia

Burmistrz Gminy Rymanów, Stowarzyszenie "Nasz Rymanów" oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia sekcji szachowej.Spotkanie odbywać się będą w każdy piątek o godz. 16:30 w Kinie "Sokół" w Rymanowie. Informacje można uzyskać pod numerem telefonu 603 473 444.

Zapraszamy na zajęcia do Klubu Seniora

Informacja o dyżurach Zarządu Klubu Seniora

Zarząd Klubu Seniora działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie informuje, że od 20.03.2017 r. w każdy poniedziałek w godz. 10:00-12:00 w Kinie "Sokół" w Rymanowie dyżurować będą członkowie Zarządu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Gmina Rymanów i Obec Kračunowce

Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego

Folder promujący Gminę Rymanów i Obec Kračunowce został opracowany i wydany w ramach projektu pn. „Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.