Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Konkurs Plastyczny "Moje wymarzone ferie zimowe"

Zaproszenie do udziału w konkursie

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w Konkursie Plastycznym "Moje wymarzone ferie zimowe". Na wasze prace oczekujemy do 25 stycznia 2021 r. Regulamin konkursu oraz kartę zgłoszenia, którą należy dostarczyć wraz z przygotowaną pracą plastyczną znajdziecie w załączeniu.

Do pobrania:

- regulamin

- karta zgłoszenia

Zajęcia plastyczne

Prezenty dla Babci i Dziadka

Nic nie przyniesie większej radości, jak samodzielnie wykonane upominki i kartki. Mamy dla Was kilka propozycji. Mamy nadzieję,że z nich skorzystacie. Zapraszamy do zakładki sekcje - plastyczna. Życzymy miłej zabawy!

Konkurs Plastyczny

Zapraszamy do udziału

"Najpiękniejszy prezent handmade - mój sposób na nudę" to hasło przewodnie konkursu, do udziału w którym zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Na Wasze prace oczekujemy do 19 lutego 2021 r. Szczegóły dotyczące organizacji znajdziecie poniżej.

Do pobrania:

- regulamin

Dzień Babci i dziadka

Kochani - przyjmijcie nasze życzenia

Dzieci z zespołów i sekcji zainteresowań działających przy Gminnym Osrodku Kultury w Rymanowie pragną złożyć wszystkim Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Życzymy Wam zdrowia, pomyślności, uśmiechu oraz optymizmu na każdy dzień.

Ten program przygotowaliśmy dla Was - zobaczcie, zapraszamy!  https://www.youtube.com/watch?v=OCBgdQyRWt8

Spektakl teatralny dla dzieci

Zapraszamy na spektakl on-line

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl "Pokaz magii i iluzji z Chasem z Psiego Patrolu". Mamy nadzieję, że skorzystacie z naszej propozycji i miło spędzicie czas. Zapraszamy do wspólnego oglądania https://www.youtube.com/watch?v=xm6YsUYC96o

Podsumowanie grudniowych konkursów plastycznych

Zobaczcie, czyje prace były najlepsze

Grudzień to miesiąc, w którym corocznie nasz Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież do udziału w eliminacjach gminnych Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych i plastycznego „Moje Boże Narodzenie”. Głównym organizatorem obydwu konkursów jest niezmiennie od lat Starostwo Powiatowe w Krośnie, a ich tegoroczna edycja - trochę inna w swej formie, bo naznaczona czasem pandemii – cieszyła się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej...

Zajęcia plastyczne

Organizer na biurko

Zapraszamy Was do samodzielnego wykonania pojemnika na biurko, który będzie miał nie tylko praktyczne, ale również dekoracyjne zastosowanie. Szczegóły znajdziecie w zakładce sekcje - plastyczna. Życzymy miłej zabawy!

Konkurs Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda"

Konkurs już za nami - zobaczcie najlepszych!

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zaprosił już po raz kolejny mieszkańców gminy Rymanów - dzieci, młodzież i dorosłych - do udziału w Konkursie Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda". I choć tegoroczna formuła odbiegała od zwyczajowej formy musimy przyznać, że cieszyła się nie mniejszym zainteresowaniem, niż w latach poprzednich.

Czytaj więcej...

Zajęcia plastyczne

Baw się razem z nami - kartki bożonarodzeniowe

Czas Świąt Bożego Narodzenia nierozerwalnie związany jest ze składaniem sobie życzeń. Często też, aby pokazać że pamiętamy o naszych bliskich wysyłamy im kartki z życzeniami. Dzisiaj chcemy Wam zaproponować kilka wzorów kartek do samodzielnego wykonania. Zapraszamy do zakładki sekcje - plastyczna i życzymy miłej zabawy!

Zajęcia plastyczne

W świątecznym klimacie

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. Z pewnością nic tak nie przyozdobi domu, jak własnoręcznie przygotowane dekoracje. Mamy dla Was kilka propozycji choinek do samodzielnego wykonania. Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia zakładki sekcje - plastyczna, gdzie znajdują się przygotowane dla Was pomysły. Życzymy miłej zabawy!

Konkurs fotograficzny - podsumowanie

Konkurs Fotograficzny "Rymanowskie krajobrazy" - zobaczcie nagrodzone zdjęcia

W lipcu 2020 r. Gmina Rymanów i Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zaprosili chętnych do udziału w Konkursie Fotograficznym "Rymanowskie krajobrazy". Do udziału w konkursie zgłosiło się 12 osób, które przesłały łącznie 60 fotografii. Komisja artystyczna oceniająca nadesłane prace postanowiła nagrodzić 7 fotografii. Zapraszamy do obejrzenia nagrodzonych prac.

Czytaj więcej...

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.