Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Warsztaty decoupage

Zapraszamy do udziału w warsztatach

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zaprasza osoby dorosłe na warsztaty "Decoupage dla początkujących". Spotkanie odbędzie się 19.08.2020 r. (środa) o godz. 17:00 w Domu Kultury w Rymanowie. Warsztaty realizowane będą z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa zalecanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego. Na zgłoszenia oczekujemy do 17.08.2020 r. (poniedziałek) pod numerem telefonu 134355067 lub 533 881 599. W związku z obowiązującym reżimem sanitarnym udział osób wcześniej niezgłoszonych nie będzie możliwy. Ilość miejsc ograniczona.

Galeria Sztuki w Rymanowie-Zdroju zaprasza

Zaproszenie na wystawę

Galeria Sztuki w Rymanowie-Zdroju zaprasza na wystawę prac artystów z gminy Rymanów, która prezentowana będzie w dniach 11-31.08.2020 r. Wstęp wolny.

Zapraszamy na spektakl teatralny

"Historia żółtej ciżemki" - spektakl teatralny dla dzieci

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie i Teatr Blaszany Bębenek zapraszają dzieci  do Kina "Sokół" w Rymanowie na przedstawienie teatralne pt. "Historia żóltej ciżemki". Spektakl odbędzie się 14 sierpnia 2020 r. o godz. 16:15 i realizowany będzie z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa zalecanych przez GIS. Bilety w cenie 5 zł do nabycia w kasie kina na godzinę przed spektaklem. Ilość miejsc ograniczona.

Warsztaty scrapbookingu

Zaprosiliśmy do siebie miłośników rękodzieła

5 sierpnia 2020 r. w rymanowskim Domu Kultury odbyły się warsztaty plastyczne, których tematem było zdobienie kartek okolicznościowych metodą scrapbookingu.

Czytaj więcej...

Gaszyn Challenge

 

 

Dziękujemy za nominację Wolontariuszom z Gminnego Ośrodka Kultury w Besku.
Do podjęcia wyzwania nominujemy:
- Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rymanowie
- GOPS Rymanów
- Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu - Zdroju

 

W akcji wspieramy rodzeństwo z Korczyny, które potrzebuje pomocy w walce z nowotworem.
https://pomagam.pl/eliza-szymon

"Wakacyjna świetlica" - sierpniowe zajęcia

Zapraszamy do wspólnej zabawy

W sierpniu kontynuować będziemy realizowany w naszym Ośrodku Kultury cykl zajęć "Wakacyjnej świetlicy". Jeżeli jesteście zainteresowani mamy jeszcze wolne miejsca. I chociaż, z uwagi na sytuację epidemiologiczną, zajęcia będą organizowane inaczej, to mamy nadzieję, że zechcecie z nami spędzić trochę czasu. Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji i kontaktu z nami - szczegóły na dołączonym plakacie. Do zobaczenia!

Konkurs Fotograficzny "Rymanowskie krajobrazy"

Zapraszamy do udziału w konkursie

Gmina Rymanów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zapraszają do udziału w Konkursie Fotograficznym "RYMANOWSKIE KRAJOBRAZY". Na Państwa prace oczekujemy do 31 października 2020 r. Szczegóły dotyczące organizacji konkursu znajdziecie Państwo poniżej.

Do pobrania:

- regulamin,

- karta zgłoszenia,

- oświadczenie.

Konkurs Wokalny "Rodzinne śpiewanie pieśni patriotycznej"

Starostwo Powiatowe w Krośnie zaprasza!

Starostwo Powiatowe w Krośnie zaprasza do udziału w konkursie wokalnym pn."Rodzinne śpiewanie pieśni patriotycznej". Organizatorzy zachęcają: "Zaśpiewajcie rodzinnie pieśń patriotyczną, nagrajcie i dostarczcie wideo, podzielcie się z innymi swoim talentem". Zgłoszenia przyjmowane będą do 25.08.2020 r. w siedzibie Organizatora.

Do pobrania:

- regulamin,

- karta zgłoszenia,

- zgoda na udział,

- oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystanie danych osobowych.

Konkurs Fotograficzny "Powiat krośnieński w obiektywie"

Starostwo Powiatowe w Krośnie zaprasza!

Starostwo Powiatowe w Krośnie zaprasza chętnych do udziału w Konkursie Fotograficznym pn. "POWIAT KROŚNIEŃSKI W OBIEKTYWIE". Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 25 sierpnia 2020 r. Szczegóły dotyczące organizacji konkursu znajdziecie Państwo poniżej.

Do pobrania:

- regulamin,

- karta zgłoszenia,

- zgoda na udział,

- oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystanie danych osobowych.

 

Galeria Sztuki w Rymanowie-Zdroju zaprasza

Wystawa malarstwa Jacka Śliwki

Galeria Sztuki w Rymanowie-Zdroju zaprasza na wystawę malarstwa Jacka Śliwki zatytułowaną "Portret metafizyczny implikowany teorią czystej formy". Wystawa prezentowana będzie w dniach 8-31 lipca 2020 r. Wstęp wolny.

Informacja o pracy GOK

Dom Kultury w Rymanowie częściowo wznawia swoją działalność

W związku z częściowym wznowieniem działalności statutowej naszego Ośrodka Kultury podczas epidemii wywołanej wirusem Covid-19 realizować będziemy  w ograniczonym zakresie próby niektórych zespołów działających przy GOK, a także przygotowujemy się do prowadzenia spotkań w okresie wakacyjnym dla dzieci w niewielkich grupach (bliższe informacje pojawią się niebawem). Niestety, na chwilę obecną działanie stacjonarne skierowane do seniorów nadal pozostają zawieszone.Poniżej publikujemy Zarządzenie Dyrektora GOK dotyczące wspomnianych działań>

Zobacz Zarządzenie

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.