Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Zajęcia taneczno-ruchowe dla 3 i 4 latków

Zajęcia taneczne dla najmłodszych

Dom Kultury w Rymanowie zaprasza dzieci w wieku 3 i 4 lat na specjalnie dla nich przygotowane zajęcia taneczno-ruchowe. Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek o godz. 16:15 . Na pierwsze spotkanie zapraszamy 26.09.2017 r.

Zapraszamy na koncert

Koncert Jacka Szyłkowskiego

22.09.2017 r. (piątek) w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie Zdroju odbędzie się koncert Jacka Szyłkowskiego. Rozpoczęcie - godz. 19:00. Serdecznie zapraszamy!

Konkurs Piosenki "Aleją gwiazd" 2017

Zapraszamy do udziału w konkursie

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zaprasza dzieci i modzież z terenu gminy Rymanów do udziału w XXVI edycji Konkursu Piosenki "Aleją gwiazd". Konkurs odbędzie się w dniach 24,25, 27.10.2017 r. Na karty zgłoszeń oczekujemy do 16.10.2017 r. Szczegóły dotyczące organizacji tegorocznej edycji konkursu znajdziecie Państwo w załączeniu.

Do pobrania:

- regulamin,

- karta zgłoszenia.

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza

Zaproszenie na wystawę fotografii Rafała Głoda

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza na wystawę pt. "Rymanowskie ślady wiary", na której prezentowane będą fotografie autorstwa Rafała Głoda. Wstęp wolny.

Zapisy na zajęcia pozalekcyjne

Zapisy na zajęcia pozalekcyjne

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zaprasza dzieci i młodzież do pracy w zespołach i kołach zainteresowań działających przy Domu Kultury. W rozpoczynającym się roku szkolnym chcemy kontynuować pracę zespołów tanecznych w podziale na balet, taniec towarzyski i taniec nowoczesny. Zapraszamy także do udziału w zajęciach plastycznych i wokalnych. Informacja i zapisy pod numerem telefonu 13 43 55 067 lub 533 881 599. Rekrutację prowdzimy do 16.09.2017 r.

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza

Zapraszamy na wystawę malarstwa

W dniach 2.09 do 27.09 w Galerii Sztuki w Rymanowie Zdroju prezentowana będzie wystawa malarstwa i lalek Katarzyny Rogowskiej. Wstęp wolny. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Jarmark Staroci i Rzemiosła Artystycznego

Jarmark Staroci w Rymanowie Zdroju

W niedzielę 23 kwietnia br. rozpoczynamy tegoroczny cykl Jarmarku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w każdą czwartą niedzielę miesiąca ( w maju w trzecią) w godzinach 10:00 - 17:00 do Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie Zdroju. W miesiącach czerwiec i lipiec Jarmark zostanie zorganizowany przy zdrojowym "Zielonym Domku".

Zapraszamy na zajęcia do Klubu Seniora

Informacja o dyżurach Zarządu Klubu Seniora

Zarząd Klubu Seniora działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie informuje, że od 20.03.2017 r. w każdy poniedziałek w godz. 10:00-12:00 w Kinie "Sokół" w Rymanowie dyżurować będą członkowie Zarządu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

"W domu i przedszkolu"

"W domu i przedszkolu" - zajęcia plastyczne dla dzieci i rodziców

Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz w Głębokiem zaproponowała dzieciom przedszkolnym i ich rodzicom ciekawą formę współpracy, mającą ułatwić maluchom start w pierwszym okresie nauki szkolnej. O realizowanym projekcie przeczytacie Państwo tutaj.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia prac wykonanych przez dzieci.

Czytaj więcej...

Gmina Rymanów i Obec Kračunowce

Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego

Folder promujący Gminę Rymanów i Obec Kračunowce został opracowany i wydany w ramach projektu pn. „Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.